dr Andrzej Drążek

Gastroenterolog

Nigdy więcej. Czekałam na wizytę kilka miesięcy. Wizyta polegała na zadawaniu pytań co mi dolega, zapisaniu to w komputerze i dotknięciu mojego brzucha w dwóch miejscach. Potem wypisanie skierowania: kolonoskopię, morfologię, badanie tarczycy i glukozy. I to cała wizyta. Zero wyjaśnienia, co może mi dolegać, a przecież przyszłam z wynikiem gastroskopii. Być może to taki rodzaj lekarza, który inaczej traktuje pacjentów z NFZ, a inaczej prywatnie. I jeszcze jedno, po raz pierwszy zdecydowałam się publicznie wyrazić swoją opinię, bo nie godzi się tak przedmiotowo traktować pacjentów.

Kompetentny, duża znajomość problemu który mnie dotyczył. Wyczerpujące odpowiedzi na zadane pytania i wątpliwości. Polecam

Kompetentny, duża znajomość problemu który mnie dotyczył.
Wyczerpujące odpowiedzi na zadane pytania i
wątpliwości. Polecam

Byłam u doktora ze skierowaniem NFZ. Finalnie stwierdził, że skoro na daną chwilę nic mnie nie boli (2 miesiące wcześniej miałam tygodniowe bóle nad żołądkiem i 1,5 miesiąca czekałam w kolejce na wizytę) on nie wykona badania, bo nie wie jakie miałby zrobić. Jego wywiad ograniczył się do trzech pytań(gdzie boli? czy brała pani leki? biegunki?)i omacania brzucha co świadczy o olewczym podejściu do pacjenta i jego schorzenia. Nie polecam w żadnym wypadku, widać, że człowiek nie jest zbyt chętny do niesienia pomocy, jeśli przypadek nie jest jasno określony. A na dodatek bóle wróciły miesiąc po badaniu i przynajmniej wiem do kogo nie iść.

Bardzo polecam Dr. Drążka.Leczy mnie od paru lat, wykonał mi zabieg i uważam że jest bardzo dobrym specjalistą. Jest uprzejmy ma czas dla pcjenta, wszystko dokładnie wytłumaczy. Chodziłem do dr. Drążka na wizyty publiczne i prywatne, na wszystkich wizytach traktuje pacjenta z troską o jego zdrowie.Przykro mi że czytam złe opinie od ludzi złośliwych, bo dzięki temu lekarzowi i jego dociekliwości w moich dolegliwościach dotarł do ogniwa mojej choroby i mnie wyleczył ( co inni lekarze mnie zbywali). Męczyłem się przez parę dobrych lat aż trafiłem na Dr. Drążka i On jako jedyny lekarz wykonywał mi wszystkie badania żeby dotrzeć do przyczyny moich dolegliwości.Bardzo dziękuję Panu Doktorowi za cierpliwość i troskę o zdrowie pacjenta.

Bardzo kompetentny, miły i podchodzący do pacjenta bardzo kompleksowo. Nie skupia się na wycinku ale na całości. Analizuje i poszukuje alternatyw.

Analizuje i poszukuje alternatyw.

Wspaniały lekarz, pierwszy który w końcu powiedział co mi jest ! Świetnie mi to wszystko wytłumaczył i do tego zajął mi odpowiednio dużo czasu Naprawdę jest to godny polecenia lekarz , jak tylko do gastroenterologa to tylko do Dr Andrzeja Drążka Pozdrawiam

Wspaniały lekarz, pierwszy który w końcu powiedział co mi jest !
Świetnie mi to wszystko wytłumaczył i do tego zajął mi odpowiednio dużo czasu
Pozdrawiam

Gastroskopie lekarz przeprowadził wydaje się prawidłowo. Moje (nie ukrywam)niezadowolenie odnosi się głównie do pierwszej i trzeciej (ostatniej wizyty). Niewątpliwie inni lekarze gastroenterolodzy wyrażają się o nim z szacunkiem, być może według nich jest dobrym specjalistą, według mnie nie. Dobry lekarz to osoba która traktuje swój zawód jako pasje a nie jako zło konieczne. Wiedza na temat bynajmniej mojej rzadkiej choroby u lekarza bardzo ograniczona -> nie był w stanie odpowiedzieć na żadne zadane mu pytanie, po odpowiedzi i leczenie odsyłając do lekarza rodzinnego. Wszystkim odradzam konsultacje zdrowotne u tego lekarza. ...

Gastroskopie lekarz przeprowadził wydaje się prawidłowo.

Wszystkim odradzam konsultacje zdrowotne u tego lekarza. Brak jakichkolwiek reakcji prospołecznych sprawia, że zakres jego usług można by nazwać bardziej mianem skutecznej maszyny do przeprowadzania zabiegów niż leczeniem.

FATALNE PODEJSCIE LEKARZA KTÓRY PACJIETA ZE SKIEROWANIEM TRAKTUJE JAK ZLO KONIECZNE. LEKARZ NIE OMIESZKAŁ ZAZNACZYĆ ŻE TAKIE BADANIE SIE MU NIE "OPŁACA" I ZE W PRZYSZŁYM ROKU NIE PODPISZA KONTRAKTU Z NFZ. KARYGODNE! LEKARZ SPECJALISTA NIE BYŁ ŁASKAW SŁOWEM SKOMĘTOWAĆ OPISU GASTROSKOPI ODSYŁAJĄC DO LEKARZA PIERWSZEGO KONTAKTU.

Raczej nie polecam. Byłam prywatnie na gastroskopii, nie dość, że doktor nie był zbytnio delikatny, to po badaniu otrzymałam opis i zalecenie aby z opisem zgłosić się do lekarza rodzinnego. No cóż, raczej nie tego oczekiwałam, ale konkretów. Niestety.

Uważam. że jet to lekarz kontaktowy , rzeczowy i nie zalewa chorego potokiem kwiecistych słów z których nic nie wynika. Trafna diagnoza i skuteczne leczenie - chyba tego nam chorym generalnie potrzeba. Polecam. I jeszcze jedna uwaga do niezadowolonej Pani : do lekarza się idzie w celu leczenia a nie dla amorów!! Ignacy Michalski

Trafna diagnoza i skuteczne leczenie - chyba tego nam chorym
a nie dla amorów!! Ignacy Michalski