lekarz Andrzej Dylewski

1,3

Byłam wczoraj z mężem na ul. Leonarda w przychodni dyżurującej. Pan doktor z laską przyjął pacjenta, twierdząc, że poszalał w majówkę. Mąż nie mógł oddychać, ma refluks odbijało mu się powietrzem, nie mógł oddychać. Był nie miły, nie uprzejmy. Nie wiem po co ten lekarz składał przysięgę bo zero empatii jest u niego. Nie polecam i zgadzam się z poprzednimi komentarzami. Oby nikt nie musiał na niego trafiać!!!!!!!

Okrutny i bezduszny człowiek. Nigdy nie spotkalam gorszej osoby. W sytuacji kryzysowej odmówił mi pomocy.

Dr przyjmuje w poradni nocnej w Mniowie. Był bardzo nieuprzejmy, miałam wrażenie, ze łaskę mi robi, że mnie przyjął . Oczywiscie jakieś krzywe teksty do mnie nie związane z chorobą. Nie polecam. W tym samym dniu zgłosił się też mój syn do tego doktora. Stwierdził, ze syn jest zdrowy i po co do niego przyszedł, a okazuje się, ze na drugi dzień syn zgłosił się do innego lekarza i ma silne zapalenie zatok.

Odradzam lekarz bez wiedzy medycznej oraz bez fachowości brak empatii odradzam lekarza i nie polecam go nikomu

potwierdzam poprzednie opinie. panie doktorze na pogotowie nikt nie przychodzi bo lubi tylko musi. przapominam ze pan nie wykonuje tam pracy w ramach wolontariatu tylko płatnej pracy dlatego proszę nie podnosić głosu i uzywać wyrażeń które nie obrażają godności pacjenta.

Cham , dziad I gbur . Ewidentnie czlowiek szuka zaczepki. Dlaczego pracuje na tym stanowisku , nie wiem . Sloma z butow wystaje . Omijac to z daleka .

Wyjątkowy arogant, który w ten sposób kryje swoją niekompetencję medyczną. To skandal, że taki ktoś "leczy" ludzi.

Wyjątkowy arogant, który w ten sposób kryje swoją niekompetencję medyczną.
To skandal, że taki ktoś "leczy" ludzi.

Chory lekarz Odmówił wydania choremu mojemu dziecku recepty na alergie Nie chciał podać nazwiska oraz numeru lekarskiego Nie uprzejmy, bezczelny , arogancki bez sumienia Tragiczny człowiek!!!

Chory lekarz
Odmówił wydania choremu mojemu dziecku recepty na alergie
Nie chciał podać nazwiska oraz numeru lekarskiego
Nie uprzejmy, bezczelny , arogancki bez sumienia

Tragiczny człowiek!!!

nie polecam tego lekarza !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Czyli nie tylko mnie tak potraktował..........W poniedziałek po pracy pojechałam na pogotowie z ogromnym bólem w lewym boku...oczywiście przyjął mnie jak zło konieczne mimo że jak zwykle byłam miła.......chciałam nadmienić że jak wynika z pieczątki jest to specjalista chorób wewnętrznych a nawet nie postawił diagnozy, omówiłam mu bardzo dokładnie co i w których momentach boli mnie najbardziej, stwierdził że odwiedził by ginekologa na moim miejscu kiedy powiedziałam że jestem po badaniu ginekologicznym nie skomentował...dostałam NOSPE Forte i Nimesil, jednym słowem leki które mogę kupić sobie bez recepty....rzucił recepte tłumacząc że dawkowanie jest na recepcie....Niestety ból nie minął po jego farmakoterapii a ja oczywiście zamierzam w NFZ złożyć oficjalną skargę na niego...Boże przecież on za jedną noc 12 godz zarabia tyle co ponad połowa mieszkanców Kielc za cały miesiąc. Nie możemy na to pozwolić, gdyby nie my pacjenci, nie miałby pracy.