lekarz Andrzej Dylewski

Internista

1,2
1,2
1,1

Czyli nie tylko mnie tak potraktował..........W poniedziałek po pracy pojechałam na pogotowie z ogromnym bólem w lewym boku...oczywiście przyjął mnie jak zło konieczne mimo że jak zwykle byłam miła.......chciałam nadmienić że jak wynika z pieczątki jest to specjalista chorób wewnętrznych a nawet nie postawił diagnozy, omówiłam mu bardzo dokładnie co i w których momentach boli mnie najbardziej, stwierdził że odwiedził by ginekologa na moim miejscu kiedy powiedziałam że jestem po badaniu ginekologicznym nie skomentował...dostałam NOSPE Forte i Nimesil, jednym słowem leki które mogę kupić sobie bez recepty....rzucił recepte tłumacząc że dawkowanie jest na recepcie....Niestety ból nie minął po jego farmakoterapii a ja oczywiście zamierzam w NFZ złożyć oficjalną skargę na niego...Boże przecież on za jedną noc 12 godz zarabia tyle co ponad połowa mieszkanców Kielc za cały miesiąc. Nie możemy na to pozwolić, gdyby nie my pacjenci, nie miałby pracy.

potwierdzam poprzednie opinie. panie doktorze na pogotowie nikt nie przychodzi bo lubi tylko musi. przapominam ze pan nie wykonuje tam pracy w ramach wolontariatu tylko płatnej pracy dlatego proszę nie podnosić głosu i uzywać wyrażeń które nie obrażają godności pacjenta.

Beznadziejny lekarz, nieuprzejmy gbur, byłam dziś na pogotowiu gdzie ten człowiek który pomylił się z powołaniem niestety przyjmował, zgłosiłam że mam biegunkę, bardzo męczący kaszel, ból głowy i brzucha, nie czułam się na siłach pójść następnego dnia do pracy, odmówił wypisania zwolnienia, teraz jest ranek a ja nie mam siły wyjść z domu, całą noc przesiedziałam w łazience, ten chory człowiek stwierdził że nie da mi zwolnienia bo nie jestem obłożnie chora!!!!! Ok wychodzę z grypą jelitową z domu, pozarażam wszystkich naokoło a na niekompetentnego lekarza złożyłam już skargę. Ogradzam wizyty u tego "specjalisty" zgadzam się i podpisuję pod wszystkimi opiniami na tym forum. Tacy ludzie nie powinni wykonywać tego zawodu, dla nich pacjent to intruz, oszust no chyba że przyjdzie na prywatną wizytę, wówczas pan doktorek zmienia się niczym kameleon, ograniczony mentalnie człowiek z minionej epoki. Odradzam.

Cham , dziad I gbur . Ewidentnie czlowiek szuka zaczepki. Dlaczego pracuje na tym stanowisku , nie wiem . Sloma z butow wystaje . Omijac to z daleka .

To zwykły GBUR!!! Dzisiaj byłem z żoną w przychodni NZOZ "SUPRAMED" Poradnia Dyżurująca Kielce ul. Pocieszka 11. Faktem jest, że nie mialiśmy książeczki zdrowia przy sobie ale oboje pracujemy. W rejestracji musieliśmy napisać oświadczenie że w ciągu 7 dni dostarczymy potwierdzenie ubezpieczenia. W oświadczeniu podawaliśmy miejsce zamieszkania i miejsca pracy żony. BYł to warunek przyjęcia przez osobę która podaje się za lekarza tj. Andrzeja Dylewskiego. U w/w lekarza byliśmy o gdzoinie 18. O 14 żona dostała silnej biegunki i torsji. Była osłabiobiona. Ledwo trzymała się na nogach. Była blada. Co ...

Co zrobił pseudo lekarz: zbadał, sprawdził gardło i wypisał receptę, a na nieje UWAGA antybiotyk DUAMOX!!!! BRAWO!
Żona podała pesel, nip swój i zakładu pracy - UWAGA odmówił wypisania zwolnienia!!!
Kiedy ja wszedłem do gabinetu i zapytałem dlaczego - odpowiedział, że nie ma legitymacji ubezpieczenieowej i nie wypisze!! SKANDAL!!!!
Żona opowiadała mi, że w trakice wizyty zachowywał się arogancko wręcz chamsko i robił łaskę że z człowiekiem rozmawia.
TACY LUDZIE NIE POWINNI PRACOWAĆ W PRZYCHODNIACH!!!!
Kiedyś jak byłem u niego na wizycie i podałem mu dolegliwości to zamiast przepsiać mi leki na schorzenie przepisał mi leki przeciwalergiczne!!!!!!!!! GBUR!

Wyjątkowy arogant, który w ten sposób kryje swoją niekompetencję medyczną. To skandal, że taki ktoś "leczy" ludzi.

Wyjątkowy arogant, który w ten sposób kryje swoją niekompetencję medyczną.
To skandal, że taki ktoś "leczy" ludzi.

Chory lekarz Odmówił wydania choremu mojemu dziecku recepty na alergie Nie chciał podać nazwiska oraz numeru lekarskiego Nie uprzejmy, bezczelny , arogancki bez sumienia Tragiczny człowiek!!!

Chory lekarz
Odmówił wydania choremu mojemu dziecku recepty na alergie
Nie chciał podać nazwiska oraz numeru lekarskiego
Nie uprzejmy, bezczelny , arogancki bez sumienia

Tragiczny człowiek!!!

nie polecam tego lekarza !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Taki "lekarz"hańbi środowisko medyczne.Jego podejście do pacjenta jest gburowate i lekcewazące jak również pozbawione wystarczającej wiedzy medycznej.Pacjent dla niego to intruz zakłócający mu spokój a przecież za swoją "pracę" pobiera wynagrodzenie i to nie małe.Dziwne ,że ZUS opłaca takiego "specjalistę" i nie liczy się z opinią społeczną.

Najgorszy lekarz u jakiego byłam. Robi łaskę, że przyjmuje chorego pacjenta w ambulatorium i na dodatek robi jakieś głupie dogadywanki. Gbur!!! Służba zdrowia już dawno powinna się pozbyć takiego człowieka, bo on zupełnie nie nadaje się do pracy z ludźmi.