lekarz Andrzej Gaborski

RTG, USG, Onkolog

1,8
2,1
1,4

Lekarz z powołania, ciepły, serdeczny. Godny zaufania. Czuje się podbudowany. Bardzo polecam terapie esperalem u niego.

Niestety oszusci !!! po miesiacu wszycia esperalu mozna pic do woli bez zadnych skutków i jak to jest mozliwe ? proste wcale nie wszywają esperalu. Teraz musimy zaplacic 800 zł za wyciagniecie tego leku i zbadanie. Dlaczego oszukujecie ludzi-rodziny przeciez tak nie mozna !!! omijajcie ten gabinet szerokim łukiem !!!

Warto by dodać jeszcze jedno, bardzo chętnie przepisuje leki uspokajające, psychotropy, twierdząc, że pacjent powinien je brać, żeby być spokojniejszym i móc sobie poradzić przez pierwszy okres trzeźwości. Tyle tylko, że mój mąż zamiast brać 1 tabletkę brał 5-6 na raz, żeby się zamiast wódki nimi odurzyć. Po kilku dniach bez najmniejszych problemów, za dodatkową opłatą wystawiał następną receptę, nie licząc się kompletnie z konsekwencjami. Gdy powiedziałam, że kategorycznie nie życzę sobie przepisywania takich recept mężowi odpowiedział mi, że to takie słabe leki, na pewno nic mu po nich nie będzie...z daleka radzę się trzymać od tego człowieka!!!

Ten lekarz nie wszywa esperalu. To oszustwo. Mama miała zrobioną wszywkę. ZERO reakcji organizmu.

Proszę Państwa, Pan doktor jest nie tylko oszustem, ale również jest nieetyczny.Wziął pieniądze ode mnie i nie zaszył mojego męża w ogóle. Mąż po dwóch dniach chodził pijany , lekarz stwierdził, że możliwe jest , że zapił esperal ale nie wydaje mi się to możliwe bez żadnych konsekwencji.

OSZUST,OSZUST,OSZUST,to nie Esperal co wszywa,dobry manipulator i cwaniak.UWAGA!!!nie dajcie się zwieść jego dobrotliwemu wyglądowi i zachowaniu bo to dobry kombinator.Uważajcie na swoje zdrowie i jego niebezpieczne podróbki,OSZUST!!!!!!!!!!!!!!!!!

wszycie na rok po trzech miesiącach poszedłem w tango na 10 dni żadnej reakcji ze strony organizmu oprócz zwykłego kaca co raczej świadczy o oszustwie ze strony pana doktora a piłem sporo na szczęście dziś już nie wale wcale bez niczyjej pomocy

OSZUST, OSZUST OSZUST!!!!!!!!!!!!! Ma co prawda prawo do wykonywania zawodu, ale to co wszywa na pewno esperalem nie jest. Szukam innych oszukanych. lemur1970@tlen.pl

Oszust!!! Nie wiem co wszywa pacjentom, ale napewno nie jest to Esperal!! Po zabiegu u niego pacjentka wypila pól litra wódki i nie miala nawet najmniejszych objawów! Odradzam korzystanie z jego uslug!