Usg Wrocław

CM KRZYWOUSTEGO
ul. Bolesława Krzywoustego 290
51-312 Wrocław

Kompetentny i rzetelny lekarz. Dokładnie wytłumaczył przebieg badania. Cierpliwy, udziela obszernych odpowiedzi na pytania. Umie nawiązać kontakt z pacjentem. Bardzo dobry specjalista. Byłam u Niego po raz pierwszy i jestem bardzo mile zaskoczona. Polecam!

Opinia dodana przez: Pacjentka

lekarz Stanisław Drelichowski

USG, Chirurg ogólny

Mińska 6
54-610 Wrocław

Pan dr Stanisław Drelichowski to przede wszystkim wspaniały człowiek i doskonały fachowiec w swojej dziedzinie, który wyleczyl mnie z głębokiej zakrzepicy kończyny górnej, za co jestem bardzo wdzięczny i ciesze sie bardzo, że trafiłem do tego lekarza. Tak więc zdecydowanie polecam tego Pana wszystkim, którzy do niego trafią w przyszłości lub wahają się w wyborze do kogo się zgłosić, gdyż jego wiedza i podejście do tematu są bezcenne.

Opinia dodana przez: paffeu600 paffeu600

Gabinet Ginekologiczno-Położniczy, USG
Kamienna 107
Wrocław

Specjalista w każdym calu, doskonałe podejście do problemu.

Specjalista w każdym calu, doskonałe podejście do problemu.

Starmed sp.z o.o

USG ortopedyczne, Ortopeda

Profesorskie Centrum Medyczne OPTIMUM
ul.Szybka 5 C
50-421 Wrocław

pomaga w sytuacjach gdy inni ortopedzi są bezradni lekarz z powołania bardzo otwarty na ludzi

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej J.G. Tarabuła s.c.
Św. Mikołaja 51/52
50-127 Wrocław

pierwszy raz do doktora trafiłam z polecenia koleżanki, w 2008 roku. miałam problemy z powrotem cyklu po hormonalnym leczeniu (przez innego lekarza) torbieli jajników. męczyły mnie długotrwałe krwawienia, psychicznie dobijał mnie brak owulacji (miałam wtedy 22 lata). Pan dr Jędryka wszystko mi wyjaśnił, odpowiedział na wszystkie pytania, uspokoił i w ciągu 3 miesięcy przywrócił mój cykl do normy, wkrótce potem pojawiła się również owulacja. Teraz jestem w pierwszej ciąży, właśnie zastanawiam się nad zmianą lekarza (ze względów finansowych), ale chyba jednak tego nie zrobię. do dr Jędryki mam na prawdę zaufanie i mogę go polecić (mówi co prawda bardzo szybko i może to sprawiać wrażenie, że chce jak najszybciej "odbębnić" swoją robotę, ale w moim odczuciu wcale tak nie jest:)

lekarz Tomasz Fuchs

USG ginekologiczne, USG

Centrum Mama i Ja

Wrocław

Pan Doktor prowadził moją ciążę. Profesjonalnie i godny polecenia. Nie przepada za odpowiedziami na szczegółowe pytania może nawet banalne, nie jest również zbyt empatyczny ale trudno wymagać tego od lekarza , który przyjmuje tak wiele pacjentek.
w szpitalu bardzo ...

w szpitalu bardzo w porządku wszystko przebiegło sprawnie w czym swój udział miała również pani doktor asystująca.

Małgorzata Winter

USG, EKG

Kwiska 5/7 lok. 1
54-203 Wrocław

Polecam wszystkim bardzo gorąco! Zarówno ja jak i mój tata byliśmy u dr Winter. Oboje jesteśmy bardzo zadowoleni. Nie ma porównania z poprzednimi wrocławskimi kardiologami, u których byłam. Dalece od nich odbiega na wszystkich płaszczyznach!

Kopexmed tel. 691 201 501
al. Pracy 11/4
53-231 Wrocław

Miałam zapalenie oskrzeli i leczyłam je u innego specjalisty, jednak nic to nie dało. Dopiero jak doktor dobrał mi antybiotyk wszystko przeszło. Warto mieć takiego lekarza.

dr n. med. Józef Wawro

USG ortopedyczne, USG