Lekarze Wrocław

lekarz Radosław Siejkowski

lekarz Radosław Siejkowski

Rybnicka 21A/10
52-016 Wrocław

Bardzo dobra przychodnia. Świetni , jeśli nie najlepsi specjaliści w mieście. Korzystałam z usług doktora i muszę przyznać, że to specjalista z ogromną wiedzą i wysoką kulturą osobistą. Wizyta odbyła się punktualnie, w miłej atmosferze. Skorzystam na pewno nieraz.
Opinia dodana przez: Maria Krawiec
                                       mgr Alicja Golonka

mgr Alicja Golonka

Gabinet Dietetyczny Proporcja
Jesionowa 35/1
Wrocław

Pani Alicja to przede wszystkim niesamowicie miła osoba, która zmotywowała mnie do zdrowego odżywiania, co pomogło w traceniu zbędnych kilogramów :) Miałam 20 kg nadwagi i pomimo moich samodzielnych prób stosowania przeróżnych rygorystycznych diet, efekt jojo powodował szybki powrót do dawnej wagi. Dietę Pani Ali stosuje z wielką przyjemnością ze względu na przepyszne dania. Efekt uboczny to nie tylko utrata wagi ale również duża dawka energii, której zawsze mi brakowało. ...
Opinia dodana przez: Marlena
{'id': 17685, 'name': u'Wroc\u0142aw'} Psychiatra
                                       lekarz Ewa Tylko

lekarz Ewa Tylko

Psychiatra

Ginemedica
ul. Krawiecka 1
50-148 Wrocław

Jak na pierwszą wizytę jestem bardzo zadowolona. Jest to najlepszy specjalista u jakiego do tej pory byłam:). Widać przede wszystkim ze Pani doktor zna się na swojej pracy, która wykonuje! Duża wiedza zrobiła na mnie wrażenie! Teraz tylko czekać na rezultaty.. Polecam.
Opinia dodana przez: Barbara
                                       mgr Marta Wachowska

mgr Marta Wachowska

Dietetyk, Dietetyk dziecięcy

Gabinet dietetyczny we Wrocławiu
ul.Buska 5A
Wrocław

Anioł nie kobieta:) Niesamowita osoba. Na pierwszym miejscu stawia pacjenta, widać ze wkłada mnóstwo czasu w przygotowanie jadłospisu- wiem, bo nie jest pierwszym dietetykiem, z którym współpracowałam i nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń co do jakości wizyty. Jestem wręcz zdziwiona jaka może być gigantyczna przepaść pomiędzy lekarzami, jeżeli chodzi o podejście do pacjenta i wytłumaczenie schorzenia. Pani doktor dopytywała o naprawdę szczegółowe informacje, którymi nikt wcześniej się nie interesował. Skomentowała ...
Opinia dodana przez: Grażyna Róg
{'id': 17685, 'name': u'Wroc\u0142aw'} Dermatolog
                                       dr n. med. Julia  Seniuta

dr n. med. Julia Seniuta

Dermatolog, Medycyna estetyczna

Ginemedica
ul. Krawiecka 1
50-148 Wrocław

Poszłam do Pani doktor z problemem jaki mi wyskoczył na twarzy. Przepisała leki, które naprawdę pomogły mi zwalczyć to świństwo. Wytłumaczyła co robić, aby to się nie powtórzyło. Takich lekarzy ze świecą szukać. Prosto, szybko i konkretnie.
Opinia dodana przez: Aneta

dr n. med. Dorota Wickiewicz

Centrum Zdrowia Kobiety "CORFAMED" sp. z o.o.
Kluczborska 37
50-322 Wrocław

Konkretnie i fachowo, specjalista dla ktorego zaden problem nie stanowi problemu. Wychodząc z gabinetu poczułam się w 100% zaopiekowana. Właściwe wyposażenie gabinetu.
Opinia dodana przez: Barbara
                                       mgr Małgorzata Gajewczyk

mgr Małgorzata Gajewczyk

Dietetyk, Dietetyk dziecięcy

Akademia Zdrowego Żywienia
Purkyniego 10
51-150 Wrocław

Pani Małgosia i jej wskazówki sprawiły że jestem najszczęśliwszą osobą pod słońcem! Schudłam 10 kg, czuję się młodsza, piękniejsza i zdrowsza! Polecam wszystkim tego dietetyka! to najlepszy dietetyk we Wrocławiu !
Opinia dodana przez: Zosia
{'id': 17685, 'name': u'Wroc\u0142aw'} Psycholog dziecięcy
                                       mgr Bartosz Neska

mgr Bartosz Neska

Psycholog dziecięcy, Psycholog

Centrum Medicover Strzegomska
Strzegomska 36
53-611 Wrocław

Bardzo polecam! Strach przed wizytą u psychologa zniknął i u mnie i u syna, kiedy tylko się poznaliśmy z Panem Neską. Nie spotkałam lekarza z taką ilością pozytywnej energii, potrafiącego z dystansem odnosić się do naprawdę trudnych tematów, a jednocześnie być tak precyzyjnym w swoich wnioskach i zaleceniach. Niemal wszystko, co polecił Pan Psycholog sprawdziło się w naszym domu i życie całej rodziny wreszcie wróciło na dobre tory. Jestem bardzo ...
Opinia dodana przez: B.

dr hab. n. med. Dariusz Jagielski

Kardiolog

T&T Medical
Przyjaźni 6
53-030 Wrocław

przeprowadził na moim sercu ablację w sierpniu 2013 roku z powodu trzepotanie przedsionków jest ok teraz czekam na kio ablację z powodu migotania przedsionków wspaniały lekarz polecam
Opinia dodana przez: EWA
{'id': 17685, 'name': u'Wroc\u0142aw'} Nefrolog
                                       prof. dr hab. n. med. Mirosław Banasik

prof. dr hab. n. med. Mirosław Banasik

Nefrolog, Transplantolog

Centrum Medyczne Magnolia Jagodno
Sarnia 2
52-129 Wrocław

Pierwsza wizyta i wyrażenie jak najbardziej pozytywne Pan doktor bardzo dokładnie sprawdza niepokojące objawy , przeprowadza wywiad, przegląda dokumentację medyczną i chętnie odpowiada na zadane pytania, poświęca tle czasu na wizytę ile jest to konieczne. Polecam:)
Opinia dodana przez: Halina
                                       mgr Milena Janus

mgr Milena Janus

Centrum Zdrowego Odżywiania
Wita Stwosz 28
50-149 Wrocław

Pełen profesjonalizm. Całym sercem polecam Panią Milenę. Bardzo mi pomogła. Dzięki Pani Milenie moge w końcu normalnie funkcjonować. Bardzo dziękuję za pomoc i Polecam!!!!
Opinia dodana przez: Mirela
{'id': 17685, 'name': u'Wroc\u0142aw'} Chiropraktyk
                                       dr Mateusz Nowacki

dr Mateusz Nowacki

Chiropraktyk

Nowacki Chiropraktyka Gabinet Terapii Schorzeń Kregosłupa i Bólów Głowy
Podwale 73/24
50-080 Wrocław

„Lekarze przepisują leki, o których niewiele wiedzą, na choroby, o których wiedzą jeszcze mniej, ludziom – o których nie wiedzą nic” ( mem znaleziony w Necie)… Pan dr Mateusz Nowacki leczy! A przepisuje leki, o których wie wszystko! – to m.in. ćwiczenia rehabilitacyjne i masaże. Przy tym jest szalenie sympatycznym młodym człowiekiem, z przeogromną wiedzą i wielkim darem, nastawionym na dobro pacjenta! Nieprawdopodobne, ale prawdziwe. Przez miesiąc zmagałam się z ...
Opinia dodana przez: Jolanta

lek. stom. Radosław Romanik

M-Dent Centrum Stomatologiczne
ul. Pestalozziego 9
50-325 Wrocław

Radosława Romanika polecam każdemu, komu zależy na zębach i ich dobrym leczeniu. Wielki talent i takiż profesjonalizm.
Opinia dodana przez: M
                                       mgr Magdalena Kołodziej

mgr Magdalena Kołodziej

EMKADIET Centrum Zdrowia i Urody
Objazdowa 6/23
54-513 Wrocław

Przychodząc w maju do pani Magdy nie wierzyłam, że w październiku będę już 14 kg lżejsza! Dostałam jadłospisy dostosowane do mojego trybu życia, proste, smaczne, szybkie w przygotowaniu, różnorodne. W punkt moich ulubionych smaków. Właściwie nie zdarzyło się abym była głodna a kilogramy systematycznie znikały. Cała reszta - wiadomo - więcej energii, lepsze wyniki badań, lepsza kondycja - a jak ktoś dawno mnie nie widział - efekt "ŁAŁ". Czego chcieć ...
Opinia dodana przez: AGS
{'id': 17685, 'name': u'Wroc\u0142aw'} Seksuolog
                                       mgr Lena Frankowska

mgr Lena Frankowska

Seksuolog, Psycholog

Gabinet psychologiczny
Widna, boczna Armii Krajowej, 50-543
Wrocław

Serdecznie polecamy Panią Lenę jako kompetentną specjalistkę od problemów sercowych. Jestesmy zadowoleni ze spotkań, wiele nam wyjasniły, kłotnie ucichły. Dziekujemy
Opinia dodana przez: Bartek i Jagna
{'id': 17685, 'name': u'Wroc\u0142aw'} Psycholog
                                       dr n. hum. Krystyna Węgłowska-Rzepa

dr n. hum. Krystyna Węgłowska-Rzepa

Psycholog, Psychoterapeuta

Węgłowska-Rzepa Krystyna Psychoterapia Psychoedukacja Szkolenia SENS
Boczna 12/213
Wrocław

Polecam współpracę z Panią Doktor :) Przez otwartość i życzliwość w podejściu od pierwszego spotkania złapałam z nią kontakt, a dobre samopoczucie to podstawa do dalszej pracy. Pani Doktor prawdziwie interesuje się problemami pacjenta, jest empatyczna, cierpliwa, szczera. Świetny terapeuta i wielki człowiek :) Dziękuję!
Opinia dodana przez: Ewa
{'id': 17685, 'name': u'Wroc\u0142aw'} Coach
                                       mgr Renata Respondek

mgr Renata Respondek

Coach, Psycholog

Gabinet Psychologiczny Initum
ul. Kwiska 5/7 p.426
Wrocław

Polecam pracę z tą psycholog. Pomogła mi pozbyć się nieprzyjemnych objawów ciągłego napięcia i stresu. Dzięki pracy z nią odzyskałam spokój i panowanie nad swoim życiem. Nie wiem, co by się stało, gdybym nie podjęła tej pracy.
Opinia dodana przez: Justyna
{'id': 17685, 'name': u'Wroc\u0142aw'} Hepatolog
                                       lekarz Marcin Czerwony

lekarz Marcin Czerwony

Hepatolog, Choroby zakaźne

Specjalistyczne Centrum Medyczne INTERMEDIS
ulica Długosza 4
51-162 Wrocław

Dr Marcin Czerwony hepatolog Wspaniały lekarz, cierpliwy, kompetentny. Trafna diagnoza, ustawione leki. Polecamy. Wizyty były dwie: Marzec/kwiecień 2024.
{'id': 17685, 'name': u'Wroc\u0142aw'} Psycholog
                                       mgr Dorota Stankiewicz - Skałka

mgr Dorota Stankiewicz - Skałka

Psycholog, Psychoterapeuta

Centrum Balans - Psycholog Psychiatra Dietetyk
ul. Kościuszki 135
Wrocław

Do pani Doroty trafiłam z polecenia. Miałam depresję, nie radziłam sobie z prostymi problemami dnia codziennego, płakałam z byle powodu, byłam kłębkiem nerwów, do tego problemy ze snem.... Pani Dorota wzbudziła moje zaufanie angażując się i okazując prawdziwe zainteresowanie moimi problemami , otworzyłam się chyba pierwszy raz przed obcą w zasadzie osobą. Bardzo rzeczowo i profesjonalnie prowadziła nasze spotkania, tworząc komfortową wręcz intymną atmosferę. Jestem wdzięczna Pani Dorocie, że otworzyła ...
Opinia dodana przez: Iwona I.
{'id': 17685, 'name': u'Wroc\u0142aw'} Radiolog
                                       lekarz Jolanta Fornalczyk-Krizar

lekarz Jolanta Fornalczyk-Krizar

Radiolog

Karłowickie Centrum Medyczne "KAR-MED"Sp z o.o.
ulica Bończyka 20
51-138 Wrocław

Bardzo cierpliwa, kompetentna i ciepła kobieta. Świetny lekarz, oby takich więcej. Kultura osobista na bardzo wysokim poziomie. Dokładnie tłumaczy, ma wielką cierpliwość dla starszych pacjentów. Moja mama była nią zachwycona.
Opinia dodana przez: Dorota