rewelacyjny lekarz, spokojnie udzielający odpowiedzi na wszystkie pytania i na pewno godny zaufania. Uczciwość - 100%

za operację trzeba było zapłacić choć w szpitalu zero informacji jaki zakres operacji ton oficjalny gniewny diagnoza nie całkiem właściwa

rewelacyjny lekarz,ma podejście do pacjenta,może małomówny,ale b.sympatyczny i kompetentny.B.mi pomógł - zarówno wizyta prywatna jak i wizyta w szpitalu dużo mi pomogły. Oby więcej było takich lekarzy.

Bardzo rzetelnie się mną zajął.Mam 30 lat,Pan Doktor usunał mi mięśniaki-zarówno podczas wizyt prywatnych jak i w szpitalu jest profesjonalistą w każdym calu.Szkoda tylko,że tak trudno się do niego zarejestrować.Pani rejestratorka nie odbiera tel/odkłada słuchawkę-widziałam,gdy byłam z prywatną wizytą/i z tym coś powinien zrobić.

Jest świetny,dotąd nie spotkałam tak delikatnego lekarza.

Jest świetny,dotąd nie spotkałam tak delikatnego lekarza.