lekarz Andrzej Jamro

Internista, Lekarz rodzinny

Bardzo kompetentny, otwarty na pacjenta, nigdy nie okazuje obojętności, zawsze pacjent jest przyjęty choćby i nie był zarejestrowany. Wzbudza pełne zaufanie.

Pan doktor jest godny polecenia, bardzo miły, potrafi wysłuchać i doradzić,elegancki niewielu jest takich lekarzy, serdecznie polecam.

Tylko Na Takiego Lekarza Bez Zastanowienia Można Oddać POZYTYWNĄ OPINIĘ POLECAM KAŻDEMU

Tylko Na Takiego Lekarza Bez Zastanowienia Można Oddać POZYTYWNĄ OPINIĘ
POLECAM KAŻDEMU

Świetny lekarz,miły,uprzejmy,sympatyczny,potrafi wysłuchać, doradzić, przy tym ma dużą wiedzę medyczną, serdecznie polecam :)

Cudowny doktor, wspaniały człowiek. Cierpliwy, precyzyjnie umiejący wyjaśnić wszystkie niejasności. w 100% kompetentny. Przy tym elegancki, uprzejmy. Jednym słowem SUPER LEKARZ i CUDOWNY CZŁOWIEK !

Na prawdę bardzo dobry lekarz. Serdeczny, miły, elegancki, pachnący, kulturalny, nigdy nie odmawia pomocy. A do tego co chyba najważniejsze bardzo dobry specjalista. Na prawdę z czystym sumieniem polecam tego lekarza. A tak na marginesie dla tych co nie wiedzą to doktor Andrzej zdobył tytuł "Eskulap 2011" - dla najlepszego lekarza na Podkarpaciu (to mówi chyba samo za siebie). Jeszcze raz bardzo polecam.

Lekarz na miarę oczekiwań kazdego pacjeta,takich lekarzy wiecej,a bedziemy inaczej postrzegac słuzbe zdrowia. Pozdrawiam

wspaniały człowiek i wspaniały lekarz

wspaniały człowiek i wspaniały lekarz

wysoka kultura i bezpretensjonalność, przyjął mnie mimo ze nie jestem jego pacjentka i mimo braku miejsc na liscie

Miły pan doktor, ale nie mogę powiedzieć że wyjątkowo dobry. Z przeziębieniem można iść do pana doktora.