lekarz Andrzej Karczewski

Psychiatra, Psychoterapeuta

Lekarz konkretny polecam.Konkretna rozmowa leki trafione w dziesiątke teraz czuje się świetnie. Jestem bardzo zadowolona naprawdę polecam. Dzięki temu lekarzowi moje życie znowu ma sens a był fatalnie.

Po wielu roznych opiniach zdecydowalam sie na wizyte u dr.Karczewskiego i przekonanie sie na ,,wlasnej skorze,,. Zdecydowanie moje wrazenie bylo i jest nadal pozytywne.Bardzo uprzejmy i kompetentny Czlowiek. Nie namawial mnie na zadna terapie prywatna.Wyjasnił w sposob zrozumialy problem i mam nadzieje zaaplikowal odpowiednie medykamenty. Fakt, ze wypisuje recepte na 100% twierdzac,ze 30% obowiazuje tylko w chorobach przewleklych.Zatem ja wole te 100% :) Polecam niezdecydowanym, chociaz to oczywiscie subiektywne odczucia. Pozdrawiam wszystkich Aleksandra

Bardzo sympatyczny lekarz, sumiennie wykonuje swoje obowiazki. Kompetentny i godny polecenia.

Trafnie postawił diagnozę. Poświęcił dużo czasu w celu uzyskania informacji które pomogły rozwiązać mój problem. Polecam.

polecałbym chorym wizytę u lekarza,ponieważ miałem problem z teściową i diagnoza została postawiona szybko oraz właściwie.

Fajny gość, polecam OK !!! Dobra konkretna rozmowa, uzyskałem skuteczną pomoc w moim problemie, bez zbędnego marudzenia i wywnętrzniania się. Marek

Fajny gość, polecam OK !!!

Polecam !!! Sprawnie, konkretnie, uprzejmie i na temat, niedrogo i bo 60zł, co dla mnie najważniejsze czuje się już dużo, dużo lepiej, tego oczekiwałem.

serdecznie polecam za rzetelne podejście do badania i konkretne wyjaśnienie sprawy, dostępność, cierpliwą pracę nad ustawieniem skomplikowanego leczenia krórego inni lekarze nie mieli cierpliwości ustawiać. Wizyta krótka, ale konkretna. Polecam wszystkim szukającym sprawnego leczenia.

Wizyta krótka, ale konkretna.
Polecam wszystkim szukającym sprawnego leczenia.

Podczas wizyty uparcie patrzył w komputer i pisał na jego klawiaturze zamiast wysłuchać pacjenta.Miałam wrażenie, że nie słucha kompletnie tego co mówił pacjent - czyli moja mama.Wszystko szybko, lakonicznie, nie zostałyśmy wysłuchane i zrozumiane. Nie polecam.

Lekarz ten ma strasznie ironiczne podejście do pacjenta.Moim zdaniem jest młodym dorobkiewiczem dla którego liczą sie tylko pieniądze.Namawia na terapie indywidualna długotrwała i oczywiście prywatną.Wypisujac leki robi to przeważnie na 100% czyli pełnopłatne.Gdzie inni lekarze wypisują na ,,p".Leczenie jest mało konkretne.