dr n. med. Andrzej Kluczyński

Neurolog dziecięcy, USG

Wizyty u tego lekarza wzbudzały we mnie ogromny stres. Czułam się za każdym razem przerażona i upokorzona. Do tego ten budynek rodem z PRL już od razu budził nieprzyjemne skojarzenia

Najlepszego neurologa nie spotkałam bardzo miły i pomocny. W każdej sprawie związanej z chorobą mojego syna pomaga nie ważne która godzina. Oddzwania.☺️ Polecam.

zachorowałam gdy miałam 9 lat . od początku leczyłam się u doktora Kluczyńskiego . nie znam drugiego takiego lekarza który w indywidualny sposób podchodzi do pacjenta , mi pomógł bardzo mogę funkcjonować normalnie i to bez brania leków , bałam się ze będę miała zakazane robienia tego co moi rówieśnicy , było jednak zupełnie inaczej kocham sport i mogłam spokojnie go uprawiać . . teraz mam 21 lat i wiem że gdybym nie trafiła na dr. Andrzeja nie mogłabym pływać ,nurkować, biegać i po prostu cieszyć się życiem . polecam i pozdrawiam :)

Cóż dziś byłam u Pana Doktora pierwszy raz i odziwo interesowalo go wszystko nawet wyniki badań z przed 4 lat !!! my pana Doktora dopiero zaczynamy poznawać ale myślę że będziemy się go trzymać

Dla kazdego przestraszonego rodzica rada ode mnie - jezeli musisz odwiedzic koniecznie neurologa ze swoim dzieckiem bez wachania uderzaj do tego doktora ! Profesjonalizm, fachowość i uprzejmość w jednym calu. Urodzony pediatra. Podejscie do dziecka fantastyczne. No chyba ze trafilem na bardzo dobry dzien u pana doktora ale ze sposobu bycia tego pana uwazam ze on poprostu taki jest. Polecam , polecam !

Kompetentny, ludzki, zainteresowany dzieckiem i pomocą mu.

Kompetentny, ludzki, zainteresowany dzieckiem i pomocą mu.

Wspaniały lekarz, od 5lat do niego chodzę, mogę mu o wszystkim powiedzieć i rozumie mnie, niestety z uwagi ze w tym roku kończę 22lata od dziś pozostają mi tylko wizyty prywatne, ale mimo wszystko zamierzam nadal do niego chodzić bo wie o co chodzi. Nawet podał mi przyczynę moich bólów kręgosłupa a inni lekarze uważali tylko że przesadzam.

Moje dziecko zachorowało w 3-miesiącu życia. nie wierzyłam w to, że coś mu jest, ale postanowilismy z mężem to sprawdzić. Dr. Kluczyński przyjął nas z otwartymi rękami. Jest wyjątkowy, gdyż nie owija w bawełnę i mówi naprawdę jak jest. Było bardzo xle, ale dzięki niemu w tym samym dniu bylismy juz w szpitalu i dzisiaj moje dziecko jest super rozwijającym się czterolatkiem. Każda wizyta kontrolna jest barzo przyjemna. Polecam, bo Pan Doktor ma powołanie i bardzo fajny kontakt zarówno z dziećmi jak i rodzicami.

Super lekarz! Leczę się już u niego kilka lat. Wcześniej moja siostra do niego chodziła i nadal ją pamięta, pyta o nią i o moją mamę. Bardzo miły, a co najważniejsze kompetentny. Wizyty u niego to sama przyjemność, a moja dolegliwość już nie jest taka zła!

Byłam chora na epilepsje. Bylo to jakies pare lat tamu. Kolezanka mamy polecila nam doktora Kluczyńskiego, i dziękuję Bogu ze spotkałam go na mojej drodze wyleczly mnie w pełni. Jestem zdrowa, nie biore zadnych leków. Jeszcze raz Dziękuję i polecam!!