dr n. med. Andrzej Kozłowski

2,9

Ten lekarz ma dwie twarze ... jesli idziemy publicznie nie oczekujcie na jaka kolwiek pomoc. Ale jakiz on sie ludzki zrobi jak wizyta odbedzie sie prywatnie ... Wszyscy juz mamy dosyc konowalow ktorzy jesli nie zobacza bawelnianego wydruku uwazaja ze nie musza nic robic. Na portiera z takimi a nie na lekarza!

Byłam u tego lekarza i zostałam potraktowana jak śmieć. Niemiły, arogancki, bezczelny, bez jakiegokolwiek ludzkiego podejścia do pacjenta. Nigdy w życiu nie spotkałam się z tak wstrętnym potraktowaniem. Liczyłam na fachową poradę a wyszłam oszołomiona. Nie polecam, bo można nabawić się małego załamania po takiej wizycie. Wiem, że już nigdy nie odwiedzę tego człowieka! I pomyśleć, że taka osoba pracuje jako fachowiec w szpitalu ! i przyjmuje prywatnie ludzi !