dr n. med. Andrzej Krynicki

Ortopeda, Traumatolog

Nie polecam. Odniosłam wrażenie że lekarz kompletnie nie zainteresowany pacjentem. Badania z jego strony zero. Jak boli to najlepiej przepisać lek przeciwbólowy.

Nie polecam.
Odniosłam wrażenie że lekarz kompletnie nie zainteresowany pacjentem.
Badania z jego strony zero.
Jak boli to najlepiej przepisać lek przeciwbólowy.

Jeżeli to jest ten lekarz który w Gorzowie leczył moje kolano, to uwazam , że to wysokiej klasy specjalista. Przyszedłem po wypadku z uszkodzonym kolanem i powiedziałem : Doktorze młody jestem, napraw mi pan dobrze to kolano. No i spisał sie na medal. nawet jakies zabiegi pooperacyjne wykonywał sam nie dopuszczajac do mnie pielegniarek. Jestem mu bardzo wdzięczny za naprawe kolana. od zabiegu minełu juz 12 lat i nic mi nie dolega. pozdrawiam doktorze

Bardzo uprzejmy, kontaktowy, cierpliwie odpowiada na pytania i tłumaczy niejasności. Naprawdę wzbudza zaufanie!

Znakomity fachowiec. Operował mnie i moją żonę. Znakomita opieka, trafne diagnozy, pełna opieka pod każdym względem ( badania, leki, rehabilitacja ). Godny polecenia.

Bardzo solidny,rzeczowy,życzliwy,ciepły lekarz. W kontakcie z pacjentem wyraźnie chce pomóc-a nie tylko zarobić. Odpowie na kazde pytania,nawet najglupsze-) wg opinii pacjenta. POLECAM.

Odpowie na kazde pytania,nawet najglupsze-) wg opinii pacjenta.
POLECAM.

Zdecydowanie polecam.Bardzo kompetentny.Podchodzi do pacjenta kompleksowo.Wszystko dokładnie tłumaczy.Budzi zaufanie

bardzo dobry specjalista,tylko szkoda że już nie pracuje z Centrum Madycznym

bardzo dobry specjalista,tylko szkoda że już nie pracuje z Centrum Madycznym

komptenecja i profesjonalizm... polecam każdemu, wytłumaczył uraz, leczenie pełny jego przebieg wyłożył bardzo jasno

Lekarz godny polecenia. Pełen profesjonalizm.

Lekarz godny polecenia. Pełen profesjonalizm.

Jestem po dwóch wizytach u tego lekarza. Wzbudził moje zaufanie, dodatkowo zaproponował bardzo szybki termin na przeprowadzenie zabiegu.