naprawdę polecam :) jeśli ktoś ma problem z ósemkami a paniczne boi się dentysty i wszystkiego co z tym związane to gorąco polecam udać się do Doktora A.Krzaka :) specjalista jakich mało teraz :)

myślałam że ta kamienica w której przyjmuje się zaraz rozleci - BRUD I SYF

myślałam że ta kamienica w której przyjmuje się zaraz rozleci - BRUD I SYF

moja mama leczy sie u doktora Krzaka juz 20lat zawsze jest zadowowlona.Korzystajac z polecenia bylam pierwszy raz.Pan doktor bardzo uprzejmy usuwalam u niego zatrzymana osemke chirurgicznie pelen profesjonalizm, a dodam,ze to byl trudny przypadek. Prawdziwego lekarza poznaje sie po tym,ze jest bezinteresowny i zalezy mu na pacjentach. Dodam ,ze bylam u niego na 2kontrolach z plukaniem i lekarstwem i obie wizyty bezplatne!! a przez 4lata leczyla mnie ortodontka TERESA GUTOWSKA-Witek za kazda konrole brala co miesiac 70zl i jeszcze mnie nie wyleczyla zostawila i slowe,m nie wspomniala o 4 ósemkach zatrzymanych do usuniecia

Polcecam, kompetentny, świetny specjalista

Polcecam, kompetentny, świetny specjalista

najcudowniejszy lekarz pod sloncem!!!!naprawde bardzo mi pomogl miedzy innymi przy resekcji!!!!i wcale nie jest taki drogi!!!!szczeze polecam!!!

Bardzo dobry dentysta i chirurg, godny polecenia. Poprawia zęby po innych dentystach, reszta nie dosratsa mu do pięt. Robił mi resekcję zęba, bolało tylko znieczulenie, po 3 dniach ani śladu opuchnięcia. Profesjonalista.

Pan Doktor godny polecenia, miałam do wyrwania ósemkę wrastającą w policzek, po zabiegu nie potrzeba było żadnej tabletki przeciwbólowej, pełen profesjonalizm. Cały personel na najwyższym poziomie.

jestem po usunieciu ósemki. Na początku warto zaznaczyc, ze Pan Doktor przyjal mnie bez kolejki( chociaz termin mialam ustalony za 7 dni) bo bylam z bólem, co innych chirurgów jakos szczegolnie nie interesowalo i na termin wizyty wyznaczali mi kolejne tygodnie.Dlatego wielki plus dla Doktora chociaz wiadomo ilu ma codzienie pacjentow. Znieczulenie podane profesjonalnie i w zasadzie bezbolesnie. Ząb siedzial bardzo mocno, poczatkwo został rozciety. Nie dawal sie tak prosto wyrbac. Przyjemne uczucie to to nie jest i troszke bolalo ale trwalo to bardzo szybko. Na szczecie nie musialam byc szyta. Od razu po zbiegu dostalam doustnie ketonal. Jestem pod wrazeniem profesjonalizmu i uprzejmosci Doktora. Szczerze polecam

Bardzo profesjonalny, z dużym doświadczeniem,wie co robi. Szybko i bezboleśnie chirurgicznie usunął mi ósemkę. Przede wszystkim to spokojny i sympatyczny człowiek tak jak i cały personel gabinetu. Jeśli będę musiała usunąć jeszcze jedną ósemke to tylko u tego Pana:)

Najlepszy stomatolog jakie znam!!! Bez wątpienia każdemu polecam, ma potworne doświadczenie