Pan dr Krzak jest lekarzem w 100% godnym polecenia, jest delikatny i zależy mu na komforcie pacjenta podczas leczenia. W porównaniu z innymi nie jest drogi i nie gwiazdorzy, a mógłby, w odróżnieniu od innych... Na jego korzyść przemawia wieloletnie doświadczenie, zwłaszcza jako chirurga. Pełen profesjonalizm w leczeniu, zależy ma na zdrowiu pacjenta a nie jego pieniądzach. Ewentualne moje zastrzeżenia dotyczyć mogą wystroju gabinetów, które można by było nieco ocieplić:). Reszta jak najbardziej na plus w tym cały personel.

lekarz profesjonalny:) mily czlowiek uprzejmy i budzacdy zaufanie:) wyrywalem bardzo zepsuta szóstke... bałem sie bólu a tutaj raz dwa i po sprawie nie moglem w to uwierzyc ze juz po:) dentysta i personel na 100pkt NAPRAWDE POLECAM KAŻDEMU!:))

Byłem na chirurgicznym usuwaniu ósemki. Zabieg trwał szybko, bezboleśnie. Niedługo idę na kolejną ósemkę. Polecam wszystkim

Dłuuuuuuuugi czas oczekiwania na stomatologa, pomimo umówionej wcześniej wizyty!!!

Gorąco polecam. Miałem do wyrwania ósemkę i wszystko poszło szybko i bezboleśnie. Mam do wyrwania jeszcze jedną ósemkę i nie biorę innego miejsca pod uwagę żeby ten zabieg wykonać :)

Szacunek dla Lekarza. Miałem do usunięcia "8" zapowiadało się na krwawe porachunki a tutaj znieczulenie- raz dwa i po sprawie zaszyte i opatrzone i zero problemów po usunięciu.

Podzielam wszystkie powyższe komentarze(oczywiście pozytywne) w100%.Doktor usunął mi 15 zębów ,kilka wyleczył i nie zaznałem bólu ani w trakcie leczenia ani po, jestem wprost zaszokowany dokładnością i profesjonalizmem a długie czekanie wynika z tego że każdy przypadek jest traktowany indywidualnie i nie da się określić czy wizyta potrwa pół czy półtorej godziny .GORĄCO POLECAM

Za każdym razem kiedy przychodzę do gabinetu,pan doktor jak również personel są bardzo mili i uprzejmi.Zawsze mogę dokładnie dowiedzieć się w jaki sposób będą leczone bądź usuwane zęby.Pełen profesjonalizm-krótko mówiąc.Z całą pewnością poleciłabym każdemu,więc POLECAM! Warto wydać nawet więcej niż 80 zł a mieć pewność,że wszystko przebiegnie bez problemu.

Dr Krzak, jest kompetentny,profesjonalny,potrafi przyjąć pacjenta poza kolejnością,jeśli wymaga tego sytuacja.Jest zwrócony do pacjenta,a nie od pacjenta. Suma jaka się tam płaci,jest może troszkę wygurowana,ale jest się pewnym,że płaci się za leczenie,a nie owijanie w bawełnę. Gorąco polecam!

Najlepszy dentysta jakiego znam. Niestety nie zajmuje się już leczeniem normalnym tylko chirurgiczne zabiegi wykonuje ale nie znam lepszego dentysty! Rzeczywiście czas oczekiwania jest długi ale naprawdę warto!