lekarz Andrzej Kupczak

Moja ocena mówi sama za siebie. Będąc pacjentką pana Andrzeja od 17 lat mogę powiedziec że takiego lekarza mogą nam rybniczankom inni pozazdrościć!!!!!!!

chodziłam do Niego od początku, całą ciąże, na jego dyżurze urodziłam przez cesarskie cięcię, świetnie się mną opiekował całą ciążę i przy porodzie. Bardzo serdecznie polecam tego lekarza:)

Swietny lekarz, naprawde polecam.Spokojny, opanowany, mily.

Swietny lekarz, naprawde polecam.Spokojny, opanowany, mily.

polecam goraco pana doktora chodzialm do niego jak bylam w cizy z moja coreczka zuzia byl przy porodzie nastepnie odwiedzil mnie na sali gdzie lezalam juz z mala zawsze moglam do niego zadzwonic jak mialam jakis problem jestem nadal pacjentka pana doktora i mysle ze tak juz zostanie i nie zamienie na innego goraco polecam!!!!!!!!!

Po długich poszukiwaniach wreszcie znalazłam idealnego lekarza. Polecam

Po długich poszukiwaniach wreszcie znalazłam idealnego lekarza. Polecam

Jak ktos odbedzie taka wizyte sam sie przekona. Ja szczerze polecam...innego lekarza nie wyobrazam sobie

ZDECYDOWANIE NIE POLECAM !!!! Nie rozpzpoznał u mnie boli porodowych,wysłał z powrotem do domu o 16. Córka przyszła na świat o 5.00 rano. Niestety na jego dyżurze. Źle mnie pozszywał i zostawił łożysko ( nie pofatygował się żeby w ogóle przyjść na salę porodowa- spał !!!! ) . Po trzech tygodniach dostałam krwotoku, o mało mąż nie zostałby wdowcem przez niego ! Za dużo błędów jak na lekarza , raczej quazi lekarza !!! Skandal, że lekarze nie mają nad sobą żadnej kontroli !!! Są bezkarni !!!! Nie ponoszą żadnej odpowiedzialności ...

ZDECYDOWANIE NIE POLECAM !!!! Nie rozpzpoznał u mnie boli porodowych,wysłał z powrotem do domu o 16. Córka przyszła na świat o 5.00 rano. Niestety na jego dyżurze. Źle mnie pozszywał i zostawił łożysko ( nie pofatygował się żeby w ogóle przyjść na salę porodowa- spał !!!! ) . Po trzech tygodniach dostałam krwotoku, o mało mąż nie zostałby wdowcem przez niego ! Za dużo błędów jak na lekarza , raczej quazi lekarza !!! Skandal, że lekarze nie mają nad sobą żadnej kontroli !!! Są bezkarni !!!! Nie ponoszą żadnej odpowiedzialności !!!
Aha bóle porodowe rozpoznał u mnie dr Grodoń /o 19.00 podczas prywatnej wizyty/ i to On mnie skierował z powrotem do szpitala.

Zdecydowanie NIE!!!!!!!!! A jeśli chodzi o mój komentarz na temat tego Pana to zabrakło by mi miejsca na moje opowieści

Moja ocena mówi sama za siebie!!!! jestem jego pacjętką od 15 lat prowadził moje trzy ciąże , zawsze ma czas i dobre słowo dla swoich pacjętek.

ZDECYDOWANIE LEKARZ KTÓRY MA ODPOWIEDNIE PODEJŚCIE DO PACJENTA PRZEDEWSZYSTKIM WZBUDZA ZAUFANIE ZAWSZE MA CZS NA TO ABY WYTŁUMACZYĆ ZNACZENIA CHOROBY I JEJ WYLECZENIA.POLECAM....