dr n. med. Andrzej Marciniakdr n. med. Andrzej Marciniak - zdjęcie profilowe

dr n. med. Andrzej Marciniak

Internista, Gastrolog, Diabetolog

Jestem specjalistą chorób wewnętrznych II stopnia z doktoratem. Praktykę prywatną prowadzę od 30 lat. Posiadam bogate doświadczenie zawodowe zarówno w pracy szpitalnej jak i praktyce prywatnej. Od wielu lat pełnię funkcję ordynatora oddziału chorób wewnętrznych a wcześniej oddziału gastrologicznego i stacji dializ. Mam duże doświadczenie w leczeniu chorób infekcyjnych, cukrzycy, nadciśnienia tętniczego, schorzeń dróg oddechowych, arytmii, chorób gastrologicznych, chorób nerek tarczycy i wielu innych. Do pacjenta podchodzę holistycznie po odbytej wizycie pacjent ma możliwość kontaktu telefonicznego i mailowego. Od wielu lat leczę pacjentów w wieku podeszłym, którzy wymagają specjalnego podejścia.

Wykonywane badania:
- badania dla kierowców

Znajomość języków obcych:
- angielski
- francuski

Pan doktor bardzo mi pomógł .Terapia była bardzo skuteczna. Bardzo życzliwy i konkretny lekarz. Wyczerpująco odpowiada na wszystkie pytania i ma bardzo dobry kontakt z pacjentem. Szczerze polecam.