lekarz Andrzej Mrowiec

Ortopeda

3,9

Gorąco polecamy wszystkim Ordynatora Oddziału Ortopedii w Polanicy. Lekarz z powołania! Mimo tego, że zgłosiliśmy się zbyt późno po wypadku do Niega, zoperował pogruchotaną miednicę na tyle, zeby Mąż mógł wrócić do normalności i w miarę normalnie funkcjonować. Rzeczowo wyjaśnił, co zrobi i jakie będą z tego korzyści a jakie szkody. Jeszcze raz gorąco dziękujemy za okazane serce i pomoc!

Nigdy więcej!!!!! Nie przypuszczałam ,że lekarz może być tak chamski i nieczuły.Jeśli już nie zarabia na pacjencie , wypisuje do domu , bez względu na stan zdrowia.

Dzięki niemu nie mam sztywnego kolana, Pozdrawiam nieudaczników ze szpitala w Nowym Targu.

Kompetentny lekarz, przejmujący się stanem pacjenta, przy tym uprzejmy, godny polecenia !!!

Doktor Mrowiec jest kompetentny, wzbudza zaufanie i jest absolutnie godny polecenia.

Kompetentny, doswiadczony a zarazem b sympatyczny

Kompetentny, doswiadczony a zarazem b sympatyczny

jetem zadowolona z tego lekarza...miły sympatyczny dla ludzi

jetem zadowolona z tego lekarza...miły sympatyczny dla ludzi

NIe i jeszcze raz nie poolecam tego lekarza poprostu chamski niuprzejmy nie poswieca wiele czasu pacjentowi bardzo obcesowy .