lekarz Andrzej Mrowiec

Wspaniały Doktor o dużej wiedzy ,poświęcił mojej córce dużo czasu .Zbadał z taką dokładnością że byłam zszokowana że aż tyle punktów jej ciała musiał pobadać by postawić trafną diagnozę Szczegółowo wyjaśnił wszelkie za i przeciw dalszego postępowania w leczeniu [córka jest po wypadku ].Jest to miły ,uprzejmy ,bardzo rzeczowy Doktor .Szczerze polecam bo gdyby wszyscy lekarze tak podchodzili do pacjenta i tak się troszczyli o chorych ,to nie musieli byśmy jezdzić z jednego końca Polski na drugi by szukać takich właśnie specjalistów jak DOKTOR MROWIEC .

Wspaniały lekarz!!W wypadku w kwietniu 2011r. nasza córka doznała ciężkich obrażeń miednicy-jedna z najgorszych wersji złamań,ciężkie obrażenia bioder,zmiażdżenia kości udowej.Dzisiaj nasza córka chodzi.Właśnie Pan dr Andrzej Mrowiec wykonał bardzo skomplikowane operacje.Dzisiaj dzięki niemu nasz córka chodzi.W razie nieszczęścia oby los stawiał na naszej drodze takich lekarzy.Ola.

Gorąco polecamy wszystkim Ordynatora Oddziału Ortopedii w Polanicy. Lekarz z powołania! Mimo tego, że zgłosiliśmy się zbyt późno po wypadku do Niega, zoperował pogruchotaną miednicę na tyle, zeby Mąż mógł wrócić do normalności i w miarę normalnie funkcjonować. Rzeczowo wyjaśnił, co zrobi i jakie będą z tego korzyści a jakie szkody. Jeszcze raz gorąco dziękujemy za okazane serce i pomoc!

NIe i jeszcze raz nie poolecam tego lekarza poprostu chamski niuprzejmy nie poswieca wiele czasu pacjentowi bardzo obcesowy .

Doktor Mrowiec jest kompetentny, wzbudza zaufanie i jest absolutnie godny polecenia.

Kompetentny lekarz, przejmujący się stanem pacjenta, przy tym uprzejmy, godny polecenia !!!

Kompetentny, doswiadczony a zarazem b sympatyczny

Kompetentny, doswiadczony a zarazem b sympatyczny