lekarz Andrzej Nobis

Brak profesjonalizmu, najgorszy z lekarz... Opryskliwy, nawet nie zbada, chce tylko pieniedzy. NIE POLECAM!!!

Z dr Nobisem miałam do czynienia kilka razy i nie polecam go ponieważ nietrafnie postawił diagnozę ,stwierdził że dziecko jest zdrowe a gołym okiem było widac ze syn jest zakatarzony aż się dławił w efekcie czego po wizycie u innego pediatry dostał antybiotyk i dopiero wyzdrowiał. Byc może wszystko zależy od rodzaju wizyty pewnie prywatnie wszystko potoczyło by się inaczej.

Lekarz godny polecenia, profesjonalnie podchodzi do pacjenta, potrafi doskonale wytłumaczyć przebieg leczenia, analizuje z opiekunem wyniki badań, wszystko jasno i wyraźnie potrafi wytłumaczyć.

Lepszego lekarza nie znam.Mój synek bardzo często choruje a inni lekarze tylko faszerowli Go lekami i antybiotykami dopiero Dr.Nobis odpowiednio i skutecznie pomaga mojemu synkowi. O każdej porze dnia i nocy mogę liczyć na Dr.Nobisa, wiem że gdy za dzwonie zawsze znajdzie czas.Kochani uwierzcie za nim trafiłam do Dr.Nobisa poznałam 12 specjalistów ale to była strata czasu, nerwów i pieniędzy a wszystko kosztem zdrowia dziecka.W dzisiejszych czasach ciężko o dobrego lekarza jednak ja miałam szczęście i na takiego trafiłam!!!!

nie jest to typowy lekarz, szczególnie zyskuje po kilku wizytach kiedy lepiej pozna dziecko i rodzinę. na pierwszym miejscu stawia dobro pacjenta, jest bardzo dobry w stawianiu trudnych diagnoz, nie podaje zbędnie antybiotyków, uznaje również niekonwencjonalne metody leczenia. nie lubi zbędnej gadaniny najpier bada, potem przepisuje leki na końcu wyjaśnia co jest dziecku i jak je leczyć, krótko zwięźle i na temat. polecam dla dobra dziecka bo konowałów jest pełon w koło

bardzo dobry i kompetentny lekarz, zawsze trafne diagnozy, polecam go znajomym

bardzo dobry i kompetentny lekarz, zawsze trafne diagnozy, polecam go znajomym

JA MOGĘ OCENIĆ PANA DOKTORA TYLKO NA PIĘĆ.NIGDY NIE ODSYŁA ,NIE LEKCEWAŻY JAKO ZNANY MI JEDYNY LEKARZ SZUKA PRZYCZYNY CHOROBY AŻ W EFEKCIE STAWIA TRAFNĄ DIAGNOZĘ.JEST SZCZERY TO FAKT ALE CHYBA O TO CHODZI A NIE O USMIESZKI I KADZENIE SOBIE BEZ EFEKTU.POTRAFI ZJECHAĆ RODZICA ZA ZANIEDBANIA PEDIATRYCZNE I MA DO TEGO PRAWO W KOŃCU ON JEST SPECJALISTĄ.MOJE DZIECI URATOWAŁ.ZWŁASZCZA MŁODSZE U KTÓREGO ROZPOZNAŁ CHOROBĘ PRZEWLEKŁĄ.

ten człowiek jest opryskliwy i nieprzyjemny, nie sposób dowiedzieć się od niego czegokolwiek jest ostatnim lekarzem którego mógłbym polecić, diagnoza jaką postawił mojemu dziecku była zupełnie błędna. Totalny brak kompetencji i podejścia do pacjenta

Cóż moje dziecko ma teraz 21 lat ale pamietam tego lekarza dobrze gdyż korzystałem z jego wiedzy kiedyś zawsze wtedy gdy było potrzeba, a potrzeby lubiły ujawniać się a to w wigilię, a to w sylwestra ale zawsze znalazł chwilę by zobaczyć dziecko i odpowiednio pomóc. I nigdy nie zawiódł w diagnozie ani nigdy nie zwodził i kręcił. Przekonał mnie do siebie na poczatku naszej znajomosci jasno stawiając sprawę że w tym momencie jego możliwości się kończą i odesłał mnie do tzw. wyższej instancji.Znam tez opinie matek które są "zawiedzione" że doktor nie był dla nich miły, nie pokonwersował - tylko zapomniały ze poszły tam z dzieckiem a nie na pogaduszki, na pytanie czy wizyta pomogła ich latorośli odpowiadały ze i owszem pomogło.Wiem i pamietam jedno zawsze mi pomógł zawsze mogłem na niego liczyć i co najwazniejsze nigdzy nie wymyślał czegoś czego nie było np. alergi co w pewnym okresie było niemal standardem u innych zacnych pediatrów......Polecam i Pozdrawiam...

ja mam zupełnie inne zdanie! miałam do czynienia z tym lekarzem dwa razy Po raz pierwszy jak byłam mała i leżałam w szpitalu. Nie będę nawet pisać co powiedział mojej mamie bo to było okrutne ale był nie miły, opryskliwy i wulgarny. drugi raz spotkałam Pana doktora jak mój półtoraroczny synek trafił do szpitala. Spojrzał na mojego synka, poruszał mu głową, posłuchał serca i wystawił zła diagnozę. Ze mną nie chciał w ogóle rozmawiać i więcej do nas nie przyszedł. Nawet nie zlecił badań tylko podał nie odpowiednie lekarstwa. być może na wizytach prywatnych jest miły bo mu się za to płaci, ale "kasowo" .... szkoda gadać