dr n. med. Andrzej Płoński

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Lekarz pełen empatii. Nieoceniony specjalista. Wysoka kultura osobista. Jest Pan nadzieją na życie w zdrowi. Życzyć sobie jak najwięcej takich lekarzy.

Przwdziwylekarz z krwi i kości .Mnie operował pomostowanie aortalno-dwuudowe najwięlszy zabieg chirurgii naczyniowej i zrobił to cudownie a tak sie składa że mojego brata operował 2 razy i 2 razy wyrwał go od kostuchy PRAWDZIWY LEKARZ

Byłam na wizycie u doktora Płońskiego. Pokazałam mu żylak pod kolanem, po skleroterapii wykonanej niecałe 2 miesiące wcześniej. Lekarz obejrzał - powiedział że powinno się nakłuć, żeby szybciej zeszło wypuklenie żylaka. Więc spytałam, czy to zrobi. Oznajmił, ze nie wykona nakłuć. Kiedy zapytałam dlaczego, to powiedział że tego nie zrobi, bo odmawia i już. Niestety wizytę uważam za stracony czas. Nie polecam tego lekarza.

Świetny, kompetentny specjalista. Do tego wysoka kultura osobista, poważne traktowanie pacjenta, cierpliwe tłumaczenie niejasności. Trafiłam do Doktora Płońskiego zupełnie przypadkowo i muszę powiedzieć, że miałam wyjątkowe szczęście, bo nie mogłam trafić lepiej

Świetny specjalista i doskonały fachowiec przejmujący się zdrowiem pacjenta. Jestem niezmiernie wdzięczna za trafną diagnozę i niezwłocznie przeprowadzoną operację, która uratowała mi nogę. Polecam wszystkim tego doktora w 100%

moja ocena bardzo wysoka, doskonały fachowiec, profesjonalista, wysoka kultura osobista, co więcej trzeba polecam wszystkim bez obaw.

Wspaniały lekarz,niesamowity jeżeli chodzi o opiekę nad pacjentem 100%, bardzo dobry specjalista ,wspaniały jako człowiek uprzejmy,miły wszystko wytłumaczy,podtrzyma na duchu i wszystko naj .. .naj.. naj.. P O L E C A M TOMEK

i wszystko naj .. .naj.. naj.. P O L E C A M

TOMEK

Bardzo dobry specjalista w spanialy czlowiek godny polecenia

Bardzo dobry specjalista w spanialy czlowiek godny polecenia

To jest profesjonalista :wspaniały specjalista ,(pod każdym względem,),wspaniały człowiek ( który potrafi zrozumieć pacjenta i ktoś na kim można w 100% polegać - chyba każdy pacjent tego oczekuje:)) Tego doktora bardzo polecam,jest jedyny w tym fachu:)

NORMALNY CZLOWIEK WSPANIALY LEKARZ KTORY WIE CO ROBI

NORMALNY CZLOWIEK WSPANIALY LEKARZ KTORY WIE CO ROBI