Andrzej Puchalski

Ortopeda

3,3
3,3

Do doktora Puchalskiego trafiłem w wyniku złamania w stawie skokowym. Podejście doktora bardzo mnie zaskoczyło. Pierwszą wizytę miałem w przychodni na Pana Tadeusza, ale tam tylko umówiliśmy się na następny dzień na RTG w przychodni na Dworcowej. Nazajutrz skoro świt stawiłem się w przychodni, w poczekalni nikt nie chciał mnie przepuścić w kolejce, na nic wyjaśnianie, ze umówiliśmy się z doktorem z samego ranka na wypisanie skierowania na RTG. Za to doktor, otwierając gabinet, rozejrzał się tylko po kolejce i zapytał: "A gdzie ten chłopak z gipsem?" Potem również mnie ...

Potem również mnie operował. Dzięki jego spostrzegawczości wszystko mi w kostce poukładali jak należy.
Doktor Puchalski to bardzo miły, ciepły i serdeczny człowiek. A do tego świetny specjalista.

Jest on osobą zupełnie nie mającą podejścia do pacjenta.W przychodni na Dworcowej w ciągu godziny przyjmuje około 12 pacjentów-tempo pracy niemal akordowe.W moim przypadku-uraz odcinka lędźwiowego kręgosłupa-nie był w stanie postawić diagnozy,od początku sugerował się tylko wstępną diagnozą lekarza z SORu ,jedyne co potrafi to w dużych ilościach wypisywać leki przeciwbólowe i rozkurczowe.Jak stwierdził nie ma potrzeby wystawiać skierowania na rezonans bo na rtg nic nie wyszło -a jak ból był tak jest nawet się nasilił.W tej chwili zaczynam leczyć się prywatnie,ale po diagnozie zajdę jeszcze na wizytę do Pana Doktorka i pokażę wyniki badań i prawidłową aczkolwiek kosztowną diagnozę i metodę leczenie.Więc jeśli zależy wam na zdrowiu stanowczo odradzam!!!!!Po prostu ma wszystko gdzieś,przyjmuje totalnie na sztukę i siedzi w przychodni jak za karę podobnie jak pomagająca mu pielęgniarka.Ze tacy ''lekarze'' jeszcze pracują-po prostu tragedia

Ja mam bardzo dobre zdanie o tym lekarzu, o pielęgniarce również. Byłam u Niego z Tatą i sama i zachowam Go we wdzięcznej pamięci. Zaskoczyły mnie tak negatywne opinie. Pozdrawiam, Kaska

Lekarz zdecydowanie nie z powołania. Stara się zbyć "petenta" jak najszybciej. Przyszedłem ze zwichniętym stawem barkowym, a on powiedział że można zrobić operację ale można też przeczekać i jak nie będzie bolało zignorować. Stwierdził że operacja najwcześniej za 5 miesięcy bo nikt na mnie w szpitalach nie czeka... Brak podpowiedzi odnośnie ewentualnej rehabilitacji, brak porady odnośnie dodatkowych badań- nie mówiąc o skierowaniu, nie wytłumaczył mi nawet czy operacja pomoże. Szukam dalej, na pewno tego pana nie polecam

Lekarz zdecydowanie nie z powołania.
Stara się zbyć "petenta" jak najszybciej.
Szukam dalej, na pewno tego pana nie polecam

Do lekarzy chodzę dość często,tego wymaga moje zdrowie.Długo czekałam na takiego lekarza,myślałam,że to już niemożliwe,ale okazało się,że nie tylko prywatnie są mili,uprzejmi.Więcej takich lekarzy a życie choć tak ciężkie,okaże się odrobinę lżejsze.Polecam wszystkim chorym,którym potrzebna jest pomoc ORTOPEDY-TRAUMATOLOGA.Chwała mu za to.

Moja mama trafiła do pana Puchalskiego i niestety nie potraktował ją jak człowiek. Jest nieludzki i niemiły. Zachowuje się jakby pacjent był winny tej całej biurokracji w służbie zdrowia, zły na cały świat. Robi tylko to co naprawdę musi. Potraktował moją mamę przedmiotowo, nie wysłuchał, tylko: "następny". Nie wiem jaki to lekarz ale w podejściu do pacjenta i podejściu do człowieka - NIE POLECAM.

Od niedawna leczę się w przychodni przy ul. Dworcowej, u dr A.Puchalskiego,(zwyrodnienia stawów kolanowych) jest to swiety lekarz,kompetentny, rzeczowy,życzliwy,i co najważniejsze jego metody leczenia skutkują, oby więcej takich lekarzy było w przychodniach. maria

maria

pan doktor przepisal mi niesteridowe leki przeciwzapalne , na bol nogi, po ktorych to lekach wyladowalam w szpitalu z wykrwawienia zoladka i mialam tloczona krew!!! Nie zapisal zadnej oslony, wizyta trwala z 5 min moze nie. A ja nie jestem lekarzem i nie biegam po lekarzach na codzien zeby sie znac ze to sa jakies silne leki a pan doktor nawet nie sprawdzil nic tak naprawde. Nie polecam -wizyta szybka oby sie pozbyc pacjenta z gabinetu

Dziękuję Panie Doktorze wykonał Pan operację mojego biodra.Zero powikłań .Jestem naprawdę wdzięczna.

świetny kontakt,fachowa porada .Polecam . Dziękuję

świetny kontakt,fachowa porada .Polecam . Dziękuję