prof. Andrzej Radzikowski

3,4
2,9
3,3
2,6

Do profesora trafiliśmy w związku z silnym ulewaniem synka. Już od pierwszej wizyty byliśmy nim zachwyceni. Serdeczne podejście do nas, świetny kontakt z dzieckiem. Do tej pory prowadzi naszego syna jako pediatra i gastrolog i nie zmienilibyśmy go na innego. Zawsze doradzi w kwestii tego, jakie szczepienia warto zrobić. Mobilizuje również rodziców do dbania o swoje zdrowie, tak by nie narażać małego dziecka na nasze infekcje czy choroby. Nie sięga przy tym od razu po antybiotyki, co dla mnie jest ogromnym plusem. Ogromna wiedza plus wielkie serce do tego co się robi, no i super podejście do małych pacjentów. Takich lekarzy ze świecą szukać :)

Byłam u pana profesora z dziećmi kilkukrotnie, ponieważ został nam polecony przez zachwyconych nim znajomych. Niestety, ja nie podzielam tego zachwytu. Widocznie gdy rodzice słuchają we wszystkim tego lekarza i szczepią na wszystko co on zaleca (a zaleca chyba wszystkie dostępne w PL szczepienia) to jest miły, ale gdy rodzic podaje w wątpliwość sens szczepienia np. przeciw pneumokokom to pan profesor Radzikowski robi się opryskliwy. Ale ok, niech będzie, najważniejsze, żeby dobrze leczył. Niestety, zamiast szukać źródeł i przyczyny objawów od razu chciał położyć dziecko na stół operacyjny. Na szczęście inny lekarz wysłuchał wszystkich objawów, zrobił dokładny wywiad i zlecił specjalną dietę, która pomogła.

To najbardziej kompetentny lekarz pediatra z jakim miałam doczynienia. Podchodzi do pacjenta kompleksowo, przeprowadza wywiad, dokładnie bada i poświęca tyle czasu ile trzeba. Bardzo pomógł mojemu synkowi jeśli chodzi o problemy gastrologiczne, ale także wyciągnął go z zapalenia oskrzeli bez podania antybiotyku. To co mi się ogromnie podoba to brak pośpiechu na wizycie lekarskiej, jest ona rzetelna i kompleksowa. Profesor dba o profilaktykę nie tylko małego pacjenta ale i całej rodziny przy okazji tej samej wizyty. Poza tym podejście do małego pacjenta na prawdę wspaniałe. Jedyny minus to to, że ...

Poza tym podejście do małego pacjenta na prawdę wspaniałe.
Jedyny minus to to, że rzeczywiście często są opóznienia i czeka się dosyć długo w poczekalni, ale naprawdę warto!

Leczymy nasze dzieci kilkanaście lat. Zawsze diagnozy i sposób leczenia były trafne . Wielokrotnie polecaliśmy Pana Profesora naszym znajomym którzy wracali do nas z podziekowaniami za kontakt. Jedynym minusem do jakiego sie juz przyzwyczaiłem jest brak punktualności . Wiem ,ze wynika to z jego zaangażowania w prowadzone leczenie i poswiecanie swojego czasu bez ograniczeń.

Omijajcie z daleka tego konowała, tytuł profesorski kompletnie nic nie znaczy. Według tego głąba szczepionki to białko i cukier!

Omijajcie z daleka tego konowała, tytuł profesorski kompletnie nic nie znaczy.
Według tego głąba szczepionki to białko i cukier!

Fantastyczny specjalista, fachowiec w każdym calu. Znakomity kontakt z dzieckiem i rodzicem, bardzo rzeczowy i konkretny, przy tym z poczuciem humoru. Dał nam nadzieję na wyzdrowienie, uspokoił psychicznie, prawie za rękę poprowadził przez kolejne etapy badań i poszukiwań. Wizyta trwała ok. 50 min a pan profesor ani razu nie spojrzał na zegarek ani nie wykazał cienia zniecierpliwienia. Z całego serca polecam tego specjalistę.

Niestety z przykrością stwierdzam, że wizyta u Pana Profesora to stracony czas, pieniądze i podkopana wiara w lekarza. Pan Profesor jest szalenie miłym człowiekiem, ale chyba nie o to tutaj chodzi. Nie dowiedziałam się nic na temat problemu z którym przyszliśmy, ale za to wysłuchaliśmy kilku opinii na temat szczepień dziecka, moich oraz męża. Jedyna rada to taka, że mamy się szczepić, szczepić i jeszcze raz szczepić. Jeśli zaś chodzi o problemy zdrowotne mojego dziecka to nadal jestem w punkcie wyjścia. Z pewnością nie wybiorę się na kolejną wizytę tylko po to, by okazać książeczki szczepień. To chyba lekka przesada.

To najlepszy lekarz jakiego znam. Do Pana Profesora mam calkowite zaufanie. Leczy moje dzieci, a własciwie całą rodzine od ponad 20 lat i nigdy się na nim nie zawiodłam. Pomógł nam w niejednej dramatycznej sytuacji- zagrozenia życia i zdrowia. Dzieci go uwielbiają. Niezwykle pogodny i z ogromnym poczuciem humoru. Człowiek wielkiego serca, ogromnej wiedzy, wielki autorytet moralny.

Witam byłam u Pana prof. z problemem dziecka gastrologicznym, Pan prof powiedział tylko tyle ile ja sama wiedziałam nic więcej, tak jak moja poprzeniczka mówi tylko o szczepieniach dziecka, które należy wykonać a problem z którym przyszliśmy pozostaje bez zmian.szkoda tych pieniędzy.

Profesor rzeczywiście zawsze się spóźnia, ale jest kompetentny i miły. Pilnuje bardzo szczepień i zachęca do nich również rodziców, ale moim zdaniem to zaleta, a nie wada. Polecił nam też bardzo dobrego alergologa (dr Agnieszkę Krauze).