lekarz Andrzej Reluga

2,5
2,7
2,6
2,6

to wspanialy fachowiec ,bardzo dobrze wykonuje swoj zawod ,jest bardzo uprzejmy dziekuje p.dr za nastawienie nadgarstka[obylo sie bez operacji oczekujac juz na nia w szpitalu]p.dr naprawil blad innego kolegi,ktory przyjal mnie na ostrym dyzuze i zle nastawil mi nadgarstek,dziekuje w swoim i syna imieniu,ktory tez byl pana pacjetem,spelnil pan nasze oczekiwania,mamy wielkie zaufanie jako lekarza do pana DZIEKUJEMY!!!!ŻYCZYMY DUZO ZDROWIA kondraccy

rzeczowy,dokładny,zna się na swojej pracy,dbający o pacjenta,bez spoufalania się

jest bardzo niemiły i nie zna sie na leczeniu

jest bardzo niemiły i nie zna sie na leczeniu

wizyta u tego lekarza to jakaś tragedia

wizyta u tego lekarza to jakaś tragedia

Jeśli ktoś lubi bul to polecam ! Nastawienie nadgarstka to istne piekło tyle że diabeł śpi!

konkretny , rzeczowo podchodzący do zagadnienia, czasami spóźnia się do poradni, ale przyjmuje wszystkich pacjentów, nawet dodatkowych.

Działa w pośpiechu,trzy razy pyta o nazwisko nie patrząc na pacjenta.Widzi tylko to co ma na monitorze.Trudno uzyskać jednoznaczną informację o przebiegu leczenia.Raz można dowiedzieć się ,że"zrasta się super",by za 10 dni dowiedzieć się,że "trochę się rozjechało".

Dr Reluga jest bardzo uprzejmy i serdeczny w kontakcie z pacjenem. Wzbudza zaufanie, co powoduje zmniejszenie stresu zwiazanego z urazem. Postępowanie wg jego zaleceń przyniosło mi ulgę i po pewnym czasie moj stan zdrowia uległ znacznej poprawie. Jestem pewna, ze wkrótce powróce do poprzedniego zdrowia. Jestem wdzięczna Panu doktorowi, za opiekę. Pacjentka

brak slow - generalnie nie polecam nikomu

brak slow - generalnie nie polecam nikomu

Do dziś mam wrażenie, że kiedy tłumaczył mi przebieg leczenia, pomylił mnie z inną osobą. Nie miałem czasu go wypytać, bo sobie pospiesznie poszedł. Spytałem więc innego lekarza, który zdementował, to co mówił Reluga. Ogólnie rzecz biorą, czułem się jak ktoś, kto się narzuca. No i nie zostałem kompleksowo poinformowany "co i jak", musze iść do innego lekarza, żeby się dowiedzieć, co dalej.