prof. zw. dr hab. Andrzej Starczewski

Pan profesor jest wspaniałym lekarzem, leczę się od 13 lat, nie zmienię na innego lekarza.

Przez kilka lat walczyłam z niepłodnością bez skutecznie ale kiedy trafiłam do tego lekarza od razu ostro się za mnie wziął i leczenie(4 letnie)przyniosło mi synusia,który dzisiaj ma już 5 lat. Bardzo Polecam, bo to naprawdę konkretny lekarz.

wysłuchał, podbudował, pocieszył a przede wszystkim dał skierowanie do szpitala na oddział, gdzie miała nastąpić szczegółowa diagnostyka. Profesor podszedł do mojego przypadku bardzo profesjonalnie! Skierowanie dostałam od razu - na pierwszej wizycie! Bardzo kompetentny lekarz!

Nie polecam tego lekarza . Wizyty u niego pozostawiły niemiłe wspomnienia. Nie pomógł mi w mojej chorobie, potraktował mój przypadek bardzo ogólnikowo , poszedł po najmniejszej linii oporu, nie szukał innych przyczyn bólu i gdybym nie to ,że zaufałam intuicji i jakiemuś przeczuciu ,że coś jest nie tak zgodziłabym się na operację zupełnie w moim przypadku zbędna, bo cierpiałam na inną chorobę.

super lekarz!!! prowadzi mi właśnie drugą ciążę. jestem z niego bardzo zadowolona!!!

Doskonały specjalista a zarazem wspaniały człowiek.

Doskonały specjalista a zarazem wspaniały człowiek.

Polecam wszystkim. Naprawde warto.Pan Starczewski jest bardzo dobrym, konkretnym i profesjonalnym lekarzem.Jestem już 5 lat u Pana prof. i nigdy nie pomyślałam o zmianie.

super lekarz, bardzo mocno polecam, prowadził mi ciąże i jestem z takiego lekarza bardzo dumna. POLECAM wam miłe panie!!!!

Polecam, dua wiedza i dobre podejscie do pacjentki

Polecam, dua wiedza i dobre podejscie do pacjentki

Polecam kobietom, zwłaszcza w skomplikowanych przypadkach. Rewelacja. Jestem zdrowa. Mimo endometriozy (wyleczonej przez P. profesora) jestem w ciąży!!!