dr n. med. Andrzej Straszak

2,7
2,6
2,9
2,7

Dzisiaj miałam robioną kolonoskopię na NFZ, bez znieczulenia...bardzo się bałam, a tu niespodzianka, badanie prawie bezbolesne,mimo zrostów po dwóch cesarkach...zarówno lekarz,jak i pielęgniarka asystująca bardzo cierpliwi, wszystko tłumaczyli, nie ma się czego bać!!!

Rzeczowy, konkretny, nie owija w bawełnę. Nie mam zastrzeżeń do wizyty. Leczenie było prywatne więc oczywiste dla mnie było, że za diagnozę i leczenie muszę zapłacić, ale czytając tu opinie to mam wrażenie, że część osób była zaskoczona, że za prywatną usługę muszą zapłacić. Ogólnie godny polecenia, to gastrolog, a nie psycholog więc wizyta niekoniecznie poprawi humor.

Bez wątpienienia świetny fachowiec. Nie mam zastrzeżeń ani do leczenia czy do wykonanych zabiegów (gastroskopia, nie była przyjemna, ale za to wykonana sprawnie i dokładnie na ile to mogę stwierdzić po moim obecnym stanie zdrowia). Natomiast można usłyszeć kilka gorzkich prawd na temat tego kto i co doprowadziło do stanu wymagającego leczenia. Przyznaje, że nie słuchało się tego przyjemnie i mogło to zostać mi przekazane łagodniej, ale po opiniach widzę, że Pan doktor taki ma styl.

Konkretny i rzeczowy lekarz-specjalista w swojej dziedzinie. Pan doktor jest rzeczowy i nie owija w bawełnę.

Potwierdzam wszystko co zostało już opisane przez innych. Nie rozumiem dlaczego ten człowiek pracuje z ludźmi skoro ich nienawidzi i bez skrępowania to okazuje. Jest niemiły, arogancki, rzuca kąśliwe uwagi i komentarze. Wybitnie nie lubi osób otyłych, uzależnionych, biednych ogólnie potocznie mówiąc "słabszych". Na hasło "straszak" nawet lekarze wymieniają tylko porozumiewawcze spojrzenia gdy pacjent mówi z kim miał do czynienia. Gastroskopia w szpitalu? Tortura. Gastroskopia u niego prywatnie? Da sie znieść. Tylko w swoim prywatnym gabinecie trzyma język na wodzy bo wiadomo kaska i to nie zawsze. No i kieszeń, Pan doktor ma wyjątkowo głęboką i to też wiedzą wszyscy. To naprawde straszne że ten człowiek pracuje z ludźmi, powinien dawno utracić prawo wykonywania zawodu.

Człowiek bez empatii i o niskiej kulturze. Moja mama została wypisana z jego oddziału "w stanie dobrym" z rozpoznaniem zapalenia jelit. Tymczasem w jej jelitach rozwijał się guz który doprowadził do niedrożności i śmierci. Juz następnego dnia po wypisaniu z oddziału prowadoznwgo przez dr straszaka, mama została zabrana przez pogotowie w stanie zagrożenia życia. Skarga którą napisałam trafiła "do wszystkich świętych" i wszędzie została zamieciona pod dywan. Pan doktor w pogardzie ma ludzi biednych, schorowanych czy z uzaleznieniam. W gabinecie podczas rozmowy słyszałyśmy takie słowa że uszy cierpną. Jeśli jesteś ...

Człowiek bez empatii i o niskiej kulturze.
Moja mama została wypisana z jego oddziału "w stanie dobrym" z rozpoznaniem zapalenia jelit. Tymczasem w jej jelitach rozwijał się guz który doprowadził do niedrożności i śmierci. Juz następnego dnia po wypisaniu z oddziału prowadoznwgo przez dr straszaka, mama została zabrana przez pogotowie w stanie zagrożenia życia. Skarga którą napisałam trafiła "do wszystkich świętych" i wszędzie została zamieciona pod dywan. Pan doktor w pogardzie ma ludzi biednych, schorowanych czy z uzaleznieniam. W gabinecie podczas rozmowy słyszałyśmy takie słowa że uszy cierpną. Jeśli jesteś pacjentem który potrzebuje pomocy nie idź do tego człowieka, jeśli ktoś z twoich bliskich potrzebuje pomocy absolutnie nie zawierzaj jego zdrowia temu człowiekowim.

Pan Lekarz bez wątpienia jest jest fachowcem, ale empatią to on nie grzeszy. Typ doktora co się skupia na chorobie, a pacjent jest przy okazji. Jeżeli nie potrzebujesz pocieszenia, ale potrzebujesz leczenia to mogę go polecić.

Nie polecam przygotowanie do gastroskopi okropnie leżałem oczekiwajac na lekarza 20 min po czym przyszedł i bez jakichkolwiek zahamowań wykładał do gardła gastroskop po czym zacząłem się dusić badanie przerwał wyczuć było że lekarzowi się spieszylo nie polecam

Nie przyjemny lekarz !!!!! Czy składając przysięgę Hipokratesa bylo tam mówione ze nie nawidze grubasow i będę ich obrażał !!!!!!! Nigdy nie chce go już spotkać!!!!!!!

LUDZIE TYLKO NIE NA ODDZIAŁ DR STRASZAKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TEN ODDZIAŁ TO PORAŻKA WYKAŃCZALNIA LUDZI