dr n. med. Andrzej Straszak

2,7
2,6
2,9
2,7

Zdecydowanie nie polecam. Kilka lat temu stwierdziłam, że pójdę do niego, bo akurat należę do przychodni w której leczy. Wcześniej chodziłam tylko do poradni dziecięcej, a dużo czasu minęło i chciałam skontrolować co się dzieje zwłaszcza, że miałam stale problemy z ciągłymi bólami brzucha, wymiotami, które utrudniały mi normalne życie itp. Poszłam i wytłumaczyłam, że mam celiakie, zespół jelita drażliwego, liczne alergie i że dzień w dzień boli mnie brzuch, mam wzdęcia, wymioty mimo trzymania diety. Gastroskopie mialam robiona dawno i myślałam że może dałoby się zrobić jakieś badania.. Doktor tylko powiedział "że mam siebie polubić, bo na te chorobę nie ma lekarstw" i że może potrzebuje bardziej pogadać z psychologiem i że jak chce to on mi moze badanie zrobić i jeszcze dostanie za to pieniądze.. Był zwyczajnie niemiły, zero podejścia... Juz więcej do niego nie poszłam

Lekarz wspaniały , specjalista w swojej dziedzinie - niestety jako człowiek niemiły średnio przyjemny .

U Pana doktora leczę się od ponad 10. lat. Na początku wyprowadził mnie z bardzo ciężkiego stanu zdrowia stawiając, po zbadaniu mnie, diagnozę i przystępując do zdecydowanego, precyzyjnego, konsekwentnego oraz w w pełni profesjonalnego i co najważniejsze skutecznego leczenia rozpoznanej choroby. Wykazał przy tym wysoką kulturę osobistą, rozsądek, rzeczowość oraz racjonalne i konsekwentne podejście do leczenia. jak czytam niektóre opinie w przedmiocie materialnego podejścia Pana doktora do problemów zdrowotnych pacjentów, to odnoszę wrażenie, że ludzie którzy to piszą sa pozbawieni zdolności do samodzielnego myślenia Powtarzają zasłyszane głupoty, bzdury i populistyczne brednie wpisując się w do trendów krytycznego podejścia do służby zdrowia w ogóle. Żal mi tych ludzi, bowiem pozytywne psychicznie nastawienie do własnych problemów zdrowotnych może mieć, jak wiadomo, wpływ na wyniki leczenia. Zatem wyrażam pełen szacunek oraz uznanie dla Pana doktora i jednocześnie apeluję o rozsądek do wspomnianych negatywnych opiniotwórców.
Lesław z Zabrza

Żeby mieć wejsciòwkę do szpitala trzeba powiedzieć .magiczne słowo dr Wròbel.Pozdrawiam pana doktora.

Po wizycie mojego ojca w szpitalu na oddziale prowadzonym przesz tego lekarza odniosłam wrażenie, że przekreślił starszą osobę. Na pytanie o stan zdrowia zdawkowo otrzymałam odpowiedź "pani powinna wiedzieć w jakim stanie jest ojciec" i ze to już taki wiek i lekarz wyszedł. Jestem tylko ciekawa czy tak samo by zareagował gdyby to był ktoś z jego rodziny. Smutne, że tacy ludzie pracują w publicznej służbie zdrowia. Od kilku osób słyszałam, że bez koperty nie ma co iść do tego lekarza, jednak po kilkumiesięcznej walce o życie ojca nie stać mnie już było na żadne "prezenty". Zwłaszcza, że za obecne drastyczne pogorszenie stanu zdrowia mojego taty odpowiada lekarz, który również pracuje w tym szpitalu i jest to rezultat nieudanej biopsji.
Przykre jest to, że są w tym szpitalu wspaniali lekarze potrafiący pomóc drugiej osobie i mający rewelacyjny kontakt z pacjentem i są tacy którzy powinni się mocno zastanowić nad wykonywanym zawodem.

Jestem długoletnią (11 lat) pacjentką dr Straszaka. Wiele mu zawdzięczam, przede wszystkim, to że żyje i że w 2014 roku mogła przyjść na świat moja ukochana córeczka. Pan dr jest bardzo dobrym specjalistą i potrafi okazać wielkie wsparcie pacjentowi. Jest osobą szczerą. Doskonale wykonuje endoskopie i kolonoskopie. Mam do niego pełne zaufanie. W 100% polecam każdemu pacjentowi zmagajacemu się z chorobami układu pokarmowego, np. takiemu jak ja z Crohnem.

Do Pana doktora trafiłem bo został mi polecony. Wcześniej jednak szukałem opinii na jego temat w sieci i przyznam że na wizytę szedłem z obawą. Niepotrzebnie. Spokojnie mnie przebadał, przeprowadził zabieg, wdrożył leczenie i uprzejmie pożegnał. Żadnego dodatkowego "smarowania" stosować nie musiałem.

Łapówkarz, tyle w temacie. Czeka tylko aż ktoś mu posmaruje, z resztą sam się za bardzo nie krępuje i otwarcie wysuwa takie propozycje.

Pełny profesjonalizm. Widać, że doktor zna się na rzeczy. Nie obiecuje na wyrost ani nie próbuje wystraszyć. Polecam każdemu

Do tego lekarza skierował mnie mój lekarz rodzinny. Ogólnie odniosłem pozytywne wrażenie. Człowiek konkretny, zabieg gastroskopowy odbył się bez żadnych problemów. Nigdy wcześniej nie miałem takiego zabiegu więc byłem dosyć podenerwowany, ale lekarz był bardzo uprzejmy i wzbudził moje zaufanie. Jedynie zastrzeżenia mam do sposobu w jaki mi tłumaczył co ma ze mną zrobić, widać było że mu się śpieszy.