dr n. med. Andrzej Straszak

2,7
2,6
2,9
2,7

Zanim trafiłam do tego lekarza, leczyłam się przez prawie dwa lata. Już w czasie pierwszej wizyty miałam postawioną diagnozę, a po badaniach potwierdzenie i natychmiast wdrożone leczenie. Od tamtej pory minęło już jakieś 4 miesiące, leki muszę brać nadal, ale nareszcie mogę normalnie funkcjonować. Pan doktor ma dosyć chłodne podejście do pacjenta, ale doświadczenia i umiejętności nie można mu odmówić. Od lekarza oczekuję, że mnie wyleczy, a nie żeby mnie poklepał po ręce, więc jego podejście do mnie jako pacjenta traktuje jako zimny profesjonalizm. Bez niepotrzebnej gadaniny.

Bardzo kompetentny lekarz, postawił mnie na nogi. Dziwią mnie komentarze o jego łapówkarstwie, mną zajął się bardzo dobrze na oddziale bez jakiegokolwiek "smarowania". Fakt, że jest oschły, ale ja właśnie to w nim cenię - rzeczowość, bez owijania w bawełnę.

Bardzo kompetentny lekarz, postawił mnie na nogi.

to chory człowiek ,tylko pytam się gdzie jest dyrektor tego szpitala ? czy tez chory ?szpital w Siemianowicach zamknąć same konowały ,czy ginekologia czy gastrologia czy chirurgia zalać szambem .

Konował. Nieuprzejmy, bezczelny burak. Zero zaangażowania w leczenie pacjenta. Brak diagnozy, brak rezultatów.

Bezczelny, chamski, nieuprzejmy, niemiły. Ten lekarz wzbudza na oddziale strach!! Ludzie to się w głowie nie mieści że on leczy ludzi, jak człowiek z takim podejściem do ludzi możne być lekarzem? Przecież on ludzi traktuje jak bydło. A jego łapówkarstwo jest tak powszechne i bezceremonialne że to jest aż szok że nikt się tą sprawą nie zainteresował. Nie będe tu przytaczać wielu niewybrednych komentarzy pod adresem pacjentów ale powiem jedno. W żuciu nie miałam styczności z tak chamskim człowiekiem a co dopiero lekarzem.

Ludzie kochani na jakiej podstawie wypisujecie komentarze typu "dobry specjalista", "kompetentny lekarz"? Chyba dla kogoś kto poszedł na wizytę do Pana doktora z katarem. Moja ciocia od 4 tygodni jest pod tzw. "opieką" Pana doktora i do dzisiejszego dnia nie potrafi zdiagnozować przyczyny utrzymującej się u niej od miesiąca gorączki na poziomie 39 st., ale owszem parę "kopert" zdążył już zaliczyć. Niestety bez żadnego efektu dla chorej. Pan doktor leczy ludzi na "chybił - trafił" jak się uda to ok, a jak nie, to trudno. Z czystym sumieniem NIE POLECAM wizyty u tego lekarza!!!

Jak długo jeszcze ten pan będzie wykonywał prywatne badania USG na oddziale szpitalnym , na aparacie szpitalnym w CZASIE GODZIN WŁASNEJ PRACY????Jest jakaś dyrekcja w tym szpitalu?ŻENADA

Specjalista dobry ale materialista okropny , bez kasy nie licz na uprzejmosc lub miejsce w szpitalu. Zapłacisz to jestes w szpitalu lepiej traktowany (np. pokój z łazienką )i ogólnie dla stałych pacjentów duzo bardziej przystępny.Mnie bardzo pomógł ale NIESTETY NIE KAZDEGO STAĆ. Pozdrawiam schorowanych :)

jak mozna byc takim chorym na kase???????????????? lekarz chyba dobry,ale trzeba przedtem uderzyc do Banku.Czemu cos takiego jest niekaralne,przeciez to otwarty i bezczelny lapowkarz-to dziedzictwo Jana Pawla-tak sadze.Jak masz kase-tylko do niego,jak nie masz-zdychaj,spotkasz sie wkrotce z Wielkim Papiezem.B

jak mozna byc takim chorym na kase????????????????

lekarz kompetentny ale niestety patrzy tylko na kase jak on to zawsze mówi Pan/i bedzie musiał/a wyciągnąć pieniadze z portfela bo w przeciwnym razie leczenie nie ma sensu.... dobry lekarz ale pazerny