dr hab. n. med. Andrzej Suwara

Ortopeda, Chirurg ortopeda

Ortopeda z II stopniem specjalizacji,absolwent Akademii Medycznej w Białymstoku.
Specjalizuje się w chorobach kręgosłupa i stawów obwodowych.
Zajmuje sie jako ...

Specjalizuje się w chorobach kręgosłupa i stawów obwodowych.
Zajmuje sie jako jeden z nielicznych endoprotezoplastyką stawów:biodrowego,kolanowego,skokowego i ramiennego oraz rekonstrukcjami po wadliwie wygojonych złamaniach. Wieloletni pracownik Szpitala w Starachowicach Oddział Ortopedii i Chirurgii Urazowej oraz Samodzielnego Szpitala Klinicznego im.Prof.A.Grucy w Otwocku,Klinika Chirurgii Urazowej i Ortope...

Bardzo profesjonalny lekarz z dużym doświadczeniem. Dobrze postawiona diagnoza - zabieg bez komplikacji. Miły i przyjazny - a co najważniejsze cierpliwy i odpowiadał na moje milion pytań. Polecam

Doktor Andrzej Suwara uratował mi życie przed kalectwem. Jestem bardzo wdzięczna i dziękuję. Doktor nastawił mi endoprotezę biodra tak, że teraz normalnie fukncjonuje pracuje i cieszę się życiem! Bardzo dziękuję ! Mogę polecić lekarza każdemu ! AZ

Nie oceniam tutaj umiejętności technicznych doktora Suwary bo niestety (lub stety) nie było mi dane z nich skorzystać. Natomiast zdolności organizacyjne i podejście do pacjenta muszę ocenić jako fatalne. Podczas dwóch prywatnych wizyt o doktora, umówiliśmy się na datę i rodzaj operacji w Szpitalu Praskim. Operacja miała się odbyć na zasadach komercyjnych (Szpital Praski oferuje taką opcję). W uzgodnionym terminie zgłosiłem się na oddział ortopedii ze skierowaniem od doktora Suwary. Zostałem przyjęty na oddział i wykonano mi część badań przedoperacyjnych. Spędziłem w szpitalu noc a następny dzień był dniem na który uzgadniałem z doktorem Suwarą termin operacji. W dniu planowanej operacji, od lekarzy z obchodu dowiedziałem się, że kwestię operacji będzie ze mną omawiał bezpośrednio doktor Suwara, który nie brał udziału w obchodzie. Niestety pomimo czekania na doktora Suwarę przez kilka kolejnych godzin (oczywiście na czczo i bez przyjmowania płynów), nie doczekałem się jakiegokolwiek kontaktu z doktorem. Co więcej, z informacji uzyskanych od pielęgniarek okazało się że nie jestem w ogóle wpisany do grafiku operacji. Okazało się, że najprawdopodobniej doktor zapomniał o tym że ma pacjenta z którym umawiał się na operację i który czeka na jego oddziale... Uznałem, że nie mam ochoty brać dalszego udziału w tej komedii i opuściłem oddział. Niestety przy takiej organizacji miałbym znaczne opory przed powierzeniem doktorowi swojego zdrowia.

Bardzo dobry lekarz godny polecenia. Zna się na swojej pracy. Przemiły. Wykształcony. Pomaga wszystkim pacjentom, wie co każdemu z nich dolega. Kontaktowy.