Chirurg Ortopeda Warszawa

Chirurg ortopeda, Traumatolog

wizyta już od 70

Centrum Medyczne Platany
ulica Ryżowa 44

Od dwóch lat jestem szczęśliwym pacjentem dra Skowronka i Bogu dziękuję, że dostałem się właśnie w jego cudowne ręce. Tak znakomitego, oddanego ludziom i wiecznie uśmiechniętego lekarza, to ze świecą szukać. Jest to znakomity praktyk i operator i każdemu, kto ma ortopedyczne problemy, serdecznie polecam. Dzięki Jego pionierskiej i unikalnej, w skali światowej, chirurgicznej technice miniinwazyjnej wymiany stawów, w ciągu jednego dnia pozbyłem się potwornego i nieludzkiego, ciągłego bólu stawu ...
Opinia dodana przez: Ryszard Przybyłowski
Ortopeda dziecięcy Warszawa lek. med. Krzysztof Kłoszewski

lek. med. Krzysztof Kłoszewski

Ortopeda dziecięcy, Ortopeda

LUX-MED
Chmielna 83/87

Trudno mi ocenić kompetencje lekarskie natomiast mogę coś powiedzieć na temat podejścia do pacjenta: arogancja, brak szacunku, nieumiejętność słuchania. Być może pan doktor miewa słabsze dni, wtedy lepiej do niego nie podchodzić.
Opinia dodana przez: Piotr

dr Łukasz Buczyński

ul.barska

Jestem pacjentką Przychodni Arnika w Starych Babicach.Doktór Łukasz Brodziński jest taki jakim powinien być lekarz w obecnym czasach; komunikatywny , kompetentny, wzbudzający zaufanie, tłumaczący na czym polega schorzenie oraz terapia. Poleciłam go swojej przyjaciółce.Jolanta Jach

lekarz Jan Kośmider

Traumatolog, Ortopeda

Fachowiec. Bardzo rzetelny, szczególnie z jeśli ma doczynienia z urazami sportowymi!
Bardzo serdecznie polecam
Opinia dodana przez: Stanisław

Praktyka Lekarzy Rodzinnych "ORLIK" Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Ostrobramska 101

Lekarz z powołania, wiek nie ma znaczenia. Kocha swoją pracę i są efekty, przynajmniej w moim przypadku. Polecam.

Centrum Zdrowia Mediceum
ul. Koprzywiańska 2 lok 1 (przy pętli tramwajowej "Gocławek")

Grając w kosza zerwałem sobie wiązadło krzyżowe przednie (ACL). Wieczorem pojechałem do szpitala Medicover gdzie od razu zrobiono mi rentgen kolana wykluczając złamania i pęknięcia kości, trzy dni później miałem badanie rezonansu magnetycznego co potwierdziło zerwanie kompletne ACL i uraz kompresyjny łękotki. W Medicover polecono mi dr nauk med. Mirosława Szarzyńskiego, na pierwszej wizycie dr Szarzyński powiedział dokładnie co mi dolega, powiedział dokładnie jak wygląda leczenie i skierował pilnie na ...
Opinia dodana przez: Jacek

dr n. med. Krzysztof Mozol

Ortopeda dziecięcy, Chirurg dziecięcy

ENEL MED
Jana Pawła II 82, ARKADIA

Dr Mozol to bardzo dobry specjalista. Jest cierpliwy i zawsze wszystko dokładnie wyjaśnia. A przede wszystkim ma trafne diagnozy i dobrze dobiera lekarstwa.
Opinia dodana przez: Mama Adasia

lekarz Jan Dudek

Przychodnia wielospecjalistycznej opieki ambulatoryjnej
Puławska 424

wspanialy lekarz ,duza wiedza zawodowa ,nie wspominajac o uprzejmosci.

dr n. med. Grzegorz Benke

medicover

Pod każdym względem polecam. Przy pierwszej wizycie konsultacja, badanie USG oraz konieczny zabieg, dały ogromny efekt i natychmiastową ulgę w poruszaniu się. Miałam do czynienia z wieloma ortopedami, ale na takiego profesjonalistę zaangażowanego w pacjenta trafiłam pierwszy raz.
Opinia dodana przez: Maria

Paweł Wojtyński

Traumatolog, Ortopeda dziecięcy

Wspaniały człowiek.
Lekarz z powołania, znakomity specjalista, człowiek dusza, polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Andrzej

Chirurdzy ortopedzi w Warszawie