Lekarze Chirurg ortopeda Warszawa

dr n. med. Piotr Florczuk-Dąbek

PODOS Przychodnia Lekarsko - Podologiczno - Rehabilitacyjna
ul. Ludwika Narbutta 46/48
02-541 Warszawa

Świetny lekarz na izbie przyjęć Medicover. Dokładna diagnoza i zlecone szczegółowe badania. Świetne podejście do pacjenta. Przy podejrzeniu zapalenia wyrostka od razu przeprowadził badania potrzebne do tomografii.
Opinia dodana przez: Przemysław

lekarz Bartosz Weiss

Szpital Solec Sp. z.o.o
ulica Solec 93
00-382 Warszawa

Empatyczny, profesjonalny oraz niosący bezinteresowną pomoc potrzebującym! Ręka po roku od operacji jak nowa! Polecam p.Doktora! Rzeczy niemożliwe operuje od ręki, na cuda trzeba chwilę poczekać.. Chirurgia ręki tylko u p. dr. Weissa!
Opinia dodana przez: Bartosz
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Chirurg ogólny
                                       lekarz Marcin Malka

lekarz Marcin Malka

PODOS Przychodnia Lekarsko - Podologiczno - Rehabilitacyjna
ul. Ludwika Narbutta 46/48
02-541 Warszawa

Bardzo kompetentny facet. Człowiek, który ma wiedzę i pojęcie. Specjalizuje się w leczeniu stopy cukrzycowej i zna sie na tym. Nie traktuje pacjentów przedmiotowo, bardzo przejmujący. Polecam, bo wie o czym mówi, jest zorientowany w lekach, opatrunkach i innych nowinkach w leczeniu ran. Tomek Leśnik

dr n. med. Witold Dudziński

Warszawa

Bardzo dobry specjalista, wzbudza zaufanie. Kompleksowo zajął się moim problemem. Polecam serdecznie.
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Traumatolog
                                       dr n. med. Tomasz Poboży

dr n. med. Tomasz Poboży

Traumatolog, Ortopeda

Szpital Medicover
Aleja Rzeczypospolitej 5
02-972 Warszawa

wizyta była konsultacją gdyż wcześniej byłem u innego lekarza. Pan Poboży widzę, że podchodzi do pacjenta bardzo otwarcie, szczegółowo zbadał, zlecił badania, wypytał się aby poznać moją dolegliwość, aż byłem zaskoczony. Widać u niego zainteresowanie pacjentem, wzbudza spokój i zaufanie. Zdecydowałem się na leczenie u Pana Pobożego i mogę polecić lekarza

lek. med. Bartłomiej Zoń

Chirurg plastyczny

Szpital Damiana - Wałbrzyska
ul. Wałbrzyska 46
02-739 Warszawa

6 miesięcy temu odbyła się moja operacja plastyki brzucha (dokładnie było to zszycie mięśni prostych brzucha, zaopatrzenie przepukliny pępkowej, plastyka powłok brzucha, wszycie pępka w nowym miejscu oraz liposukcja boków). Efekty zabiegu są świetne, wszystko wygląda bardzo dobrze. Mam płaski brzuch i równą, symetryczną bliznę. Bardzo dobry kontakt mailowy po operacji, gdy miałam jakieś wątpliwości dotyczące zaopatrzenia rany, wystarczyło napisać, a p. doktor udzielał wyczerpującej odpowiedzi. Specjalista godny zaufania. Wysoka ...
Opinia dodana przez: AgnieszkaS

dr n. med. Szymon Pietrzak

Warszawa

Ufam typowi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Opinia dodana przez: Adam

lekarz Marta Krzyszczuk

Warszawa

Wspaniala Pani Doktor!! Polecam 100%! Profesjonalizm, empatia, trafna diagnoza, w gabinecie możliwość wykonania USG.
Opinia dodana przez: Vanda

lekarz Tatiana Boryczko

Chirurg ogólny, Ginekolog

Gabinety Lekarskie Łucka
Łucka 18 lok. 1802
00-845 Warszawa

Polecam Panią doktor z całego serca. Miałam wielki problem z mieśniakami i polipami. Dwóch lekarzy wypisali mi skierowanie na usunięcie macicy. Dzień przed wykonaniem zabiegu miałam jeszcze w szpitalu konsultacje z Panią doktor, która mi doradziła metodę leczenia o której żaden wcześniejszy lekarz nie wspomniał. Dzięki Pani doktor mam teraz synka ;)
Opinia dodana przez: Edyta
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Chirurg dziecięcy
                                       lek. med. Zbigniew Surowiec

lek. med. Zbigniew Surowiec

Chirurg dziecięcy

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D
05-082 Warszawa

Wspaniały lekarz. w pazdzierniku 2010 roku operował moją córkę która urodziła sie z rozszczepem podniebienia. Doktor Surowiec to lekarz pełną gębą, miły, kontaktowy, zawsze pomocny w tak trudnych chwilach. W tej chwili Podniebienie mojej córki nie rózni sie niczym od innych dzieci, nie ma zadnych problemów z wymową. Wraz z zona jestesmy mu bardzo wdzięczni.
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Chirurg naczyniowy
                                       lekarz Amro Alsharabi

lekarz Amro Alsharabi

Chirurg naczyniowy

BoraClinic Centrum Medyczne
Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego 37
03-982 Warszawa

Jestem niezmiernie zadowolona z mojej wizyty u Dr Amro Alsharabi. Chirurg nie tylko okazał się być doskonałym fachowcem, ale również był niezwykle życzliwy i cierpliwy, wyjaśniając każdy etap mojego leczenia w sposób, który był zrozumiały dla mnie. Jego profesjonalizm i empatia sprawiły, iż czułam się komfortowo i pewnie przez cały proces. Gorąco polecam tego chirurga każdemu, kto szuka wysokiej jakości opieki medycznej.
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Medycyna estetyczna
                                       lek. med. Barbara Offert

lek. med. Barbara Offert

Medycyna estetyczna, Chirurg dziecięcy

Formmed Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Warszawska 197 d
05-082 Warszawa

Pani dr Barbara Offert to lekarz, którego będę polecać zawsze, wszędzie i wszystkim Rodzicom, którzy muszą zdecydować się na leczenie chirurgiczne swojego dzecka! Nasza córka już jest po operacji. Wszystko przebiegło dokładnie tak, jak opisała Pani doktor. Doświadczona i profesjonalna specjalistka!
Opinia dodana przez: Maria

dr n. med. Elżbieta Radzikowska

Chirurg plastyczny, Medycyna estetyczna

Radzikowska Clinic
Domaniewska 34a
02-672 Warszawa

Jak najbardziej polecam świetna Pani doktor. Polecam jak najbardziej kliknie, maja świetne podejście do pacjentów.
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Marek Hara

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Mazowiecki Szpital Wojewódzki Sp. z o.o.
ul. Ludwika Kondratowicza 8
03-242 Warszawa

Doskonały, godny polecenia specjalista chirurg. Ponadto niezwykłe uprzejmy lekarz z prawdziwym powołaniem.

lek. med. Jacek Przybek

Ortopeda, Traumatolog

Centrum Medyczne Damiana - al. Zjednoczenia
Al. Zjednoczenia 36
01-838 Warszawa

Bardzo dobry specjalista,wspaniały lekarz człowiek pełen empatii i zrozumienia.Szkoda że Pan Doktor już nie przyjmuje w Toruniu. Polecam.
Opinia dodana przez: Basia

lek. med. Agnieszka Dahlke-Kubik

Chirurg ogólny, Proktolog

Centrum Medyczne Damiana - al. Zjednoczenia
Al. Zjednoczenia 36
01-838 Warszawa

Cudowna Pani Doktor! Nie tylko kompetentna, ale przede wszystkim nastawiona na wysłuchanie pacjenta i kreatywne znalezienie rozwiązania. Byłam tak zdenerwowana przed wizytą, że myślałam, że zemdleję, a po 0,5 godziny wychodziłam uśmiechnięta od ucha do ucha :)
Opinia dodana przez: Anna

lek. dent. Urszula Sucharzewska

Chirurg stomatolog

Dental Art Studio
Magazynowa 11/3
02-652 Warszawa

Jestem bardzo zadowolony, pełen profesionalizm. Pani doktor fachowo wytłumaczyła i profesjonalnie wykonała zabieg.
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Stomatolog
                                       lekarz Gustaw Baranowski

lekarz Gustaw Baranowski

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Dent-a-Medical S.A. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Duchnicka 3
01-796 Warszawa

Świetny chirurg, który dokonał niemożliwego! Moja ósemka to był istny cud natury, którego usunięcia nie chciał podjąć się inny chirurg. Korzeń był tak wygięty, że praktycznie uniemożliwiał ekstrakcję. Po wizycie u dr Baranowskiego w Klinice Formmed okazało się, że jednak da się to zrobić! Pan dr jest aniołem, spokojnym głosem mówi co robi, a przede wszystkim wie co robi! Bezboleśnie i skutecznie usunął ósemkę i wszystko odbyło się bez problemu. ...
Opinia dodana przez: MagdaB

dr n. med. Włodzimierz Piwowar

Chirurg dziecięcy

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D
05-082 Warszawa

Wspaniały człowiek, profesjonalista jako lekarz i cudowny ciepły człowiek. Dziękujemy Panie Doktorze

lek. med. Dariusz Bojanowski

Ortopeda, Traumatolog

Hadmedica
Płochocińska 111
03-044 Warszawa

Przychodnia Hadmedyka, to cudowne miejsce. Byłam tu 5. 09. 2019 r na wizycie u Pana DR DARIUSZA BOJANOWSKIEGO na wizycie z bolesnym barkiem. Co za wspaniały człowiek. Uzyskałam konkretną i fachową pomoc. Mój bark ma się świetnie. Nie biorę tabletek i na zmianę pogody nie boli, a bolał cały rok, dzień i noc. Jak pomyślę, co sprawiło, że czuję się dobrze, moje myśli biegną do Pana Boga i dr Bojanowskiego. ...
Opinia dodana przez: Maria