Andrzej Tarasewicz

Chirurg ogólny

Ze mnie zrobił zdrowego na komisji ZUS. Cierpię na potworną nerwicę i depresje jestem nafaszerowany lekami inaczej musiałbym popełnić samobójstwo , ale dla niego jestem zdolny do pracy. Nie wiem co teraz ze mną będzie. Co to za lekarz. Wraz z nim orzekały jeszcze jakieś dwie baby lekarki , nie zadały mi ani jednego pytania. Zero zainteresowania. Oni przecież lepiej wiedzą co ja czuje co się dzieje w mojej głowie. Niech się bawi na swoich planach filmowych za kasy z ZUS. Nam chorym pieniądze są przecież nie potrzebne, świetnie nadajemy sie przecież do pracy.

wyjątkowy bandyta szpitalny nieodpowiedzialny i niedouczony cham spowodował śmierć mojej żony niech się zajmie karierą filmową, as nie uśmiercaniem ufnym w jego "wiedzę medyczną" pacjentów

wyjątkowy bandyta szpitalny
nieodpowiedzialny i niedouczony cham
spowodował śmierć mojej żony

Jestem ogromnie wdzięczna za uratowanie życia mojej babci. Bardzo dziękuję za fachową opiekę i wsparcie w najcięższych chwilach. Jest Pan wspaniałym lekarzem. Dziekujemy.

Człowieka nie było na dyżurze, gdy powinien na nim być. Kobieta cierpiała całą noc i na stole operacyjnym wylądowała dopiero rano - w dniu, w którym miała wychodzić ze szpitala. Kilka dni później podobno zwolniony dyscyplinarnie ze szpitala na Barskiej. W wyniku sepsy kobieta zmarła kilkanaście dni później. Osierociła trójkę dzieci.

Doktor przyjmuje w Warszawskim Centrum Zdrowia przy Nowogrodzkiej 76. Telefon 22 628 41 17. Polecam, faktycznie dobry specjalista.

Kilka miesiecy temu Pan doktor bardzo mi pomogl. Chcialabym znowu sie do niego dostac. Ktos wie gdzie doktor obecnie przyjmuje? Prosze o pilna odpowiedz.

Po wielu podróżach od chirurga do chirurga, wreszcie dotarłem do lekarza, który postawił właściwą diagnozę i zaordynował odpowiednie leki. Wszystko w przyjaznej atmosferze i z uśmiechem na ustach. Takiego doktora należy wszystkim polecać... więc polecam!

Wysokiej klasy specjalista, ktorego mozna polecic naprawde kazdemu. Zdolnosc komunikowania sie z pacjentem perfekcyjna. Ten czlowiek urodzil sie by byc lekarzem.

cudny, wesoły człowiek, a w połączeniu z d.Wyleżołem -wymiatają ;)

cudny, wesoły człowiek, a w połączeniu z d.Wyleżołem -wymiatają ;)

Polecam wszystkim Pana doktora. Bedac jego pacjentem mozna sie poczuc jako ktos naprawde wyjatkowy, a nie kolejny numerek statystyczny. Doktor stoi za pacjentem murem, jest bardzo przejety stanem zdrowia osob, ktorymi sie opiekuje - po operacji zagladal do mnie kilkakrotnie pytajac o samopoczucie, rzucajac jakis zart co by samopoczucie poprawic. Bylam zaszokowana tym, ze sa jeszcze tacy ludzie. Dziekuje Panie doktorze.