Andrzej Tarasewicz

Chirurg ogólny

Ze mnie zrobił zdrowego na komisji ZUS. Cierpię na potworną nerwicę i depresje jestem nafaszerowany lekami inaczej musiałbym popełnić samobójstwo , ale dla niego jestem zdolny do pracy. Nie wiem co teraz ze mną będzie. Co to za lekarz. Wraz z nim orzekały jeszcze jakieś dwie baby lekarki , nie zadały mi ani jednego pytania. Zero zainteresowania. Oni przecież lepiej wiedzą co ja czuje co się dzieje w mojej głowie. Niech się bawi na swoich planach filmowych za kasy z ZUS. Nam chorym pieniądze są przecież nie potrzebne, świetnie nadajemy sie przecież do pracy.

Polecam wszystkim Pana doktora. Bedac jego pacjentem mozna sie poczuc jako ktos naprawde wyjatkowy, a nie kolejny numerek statystyczny. Doktor stoi za pacjentem murem, jest bardzo przejety stanem zdrowia osob, ktorymi sie opiekuje - po operacji zagladal do mnie kilkakrotnie pytajac o samopoczucie, rzucajac jakis zart co by samopoczucie poprawic. Bylam zaszokowana tym, ze sa jeszcze tacy ludzie. Dziekuje Panie doktorze.

Jestem ogromnie wdzięczna za uratowanie życia mojej babci. Bardzo dziękuję za fachową opiekę i wsparcie w najcięższych chwilach. Jest Pan wspaniałym lekarzem. Dziekujemy.

Najlepszy doktor, wspaniały człowiek... Jakiś czas temu Pan doktor zoperował mi dość dużą przepuklinę. Od tamtej pory czuję się świetnie! Mało! Po szyciu nie ma żadnego śladu! Na początku była cieniutka szramka, a teraz nic! Co najważniejsze - Pan doktor poświęca pacjentom naprawdę dużo czasu, odpowiada na wszystkie pytania, jest bardzo troskliwy i zawsze uśmiechnięty. Do każdego podchodzi bardzo poważnie. Niczego ani nikogo nie bagatelizuje. Nigdy wcześniej nie było mi dane spotkać tak wspaniałego lekarza. PS. To prawda co mówią w oddziale - po tym doktorze goi się jak na psie! :)

witam. z Panem Doktorem spotkałem się wiele razy na różnych planach filmowych, z racji zawodu jaki wykonuję. podczas zdjęć do jednej produkcji kolega aktor uderzył mnie w ten sposób, że szczęka wyskoczyła z zawiasu. ból był dotkliwy i nie mogłem zamknąć szczęk z powodu przemieszczenia. dodajmy, była 4 rano... Pan Doktor z uśmiechem podszedł do mnie uspokoił, uprzedził, co zamierza i jednym wprawnym, błyskawicznym ruchem wstawił szczękę na miejsce. to wspaniały pełen pasji i empatii Lekarz i Człowiek. polecam z całą odpowiedzialnością. Michał Czernecki

Po wielu podróżach od chirurga do chirurga, wreszcie dotarłem do lekarza, który postawił właściwą diagnozę i zaordynował odpowiednie leki. Wszystko w przyjaznej atmosferze i z uśmiechem na ustach. Takiego doktora należy wszystkim polecać... więc polecam!

Kilka miesiecy temu Pan doktor bardzo mi pomogl. Chcialabym znowu sie do niego dostac. Ktos wie gdzie doktor obecnie przyjmuje? Prosze o pilna odpowiedz.

Doktor przyjmuje w Warszawskim Centrum Zdrowia przy Nowogrodzkiej 76. Telefon 22 628 41 17. Polecam, faktycznie dobry specjalista.

Od wielu lat zmagałam się z okropnymi żylakami. Byłam dwukrotnie operowana przez dwóch różnych chirurgów. Niestety, problem natychmiast powracał. Wreszcie trafiłam do doktora Andrzeja Tarasewicza. Od 3 lat nie wiem co to żylaki i ból z nimi związany. Doktor jest fenomenalnym operatorem, rozmawia z pacjentem, potrafi pocieszyć, rozweselić, jest bardzo taktowny i uprzejmy.

Każdemu polecam. Doktor jest kompetentny widać, że doświadczony...Poza tym uprzejmy, często żartuje potrafi podnieść na duchu.