Andrzej Tarasewicz

witam. z Panem Doktorem spotkałem się wiele razy na różnych planach filmowych, z racji zawodu jaki wykonuję. podczas zdjęć do jednej produkcji kolega aktor uderzył mnie w ten sposób, że szczęka wyskoczyła z zawiasu. ból był dotkliwy i nie mogłem zamknąć szczęk z powodu przemieszczenia. dodajmy, była 4 rano... Pan Doktor z uśmiechem podszedł do mnie uspokoił, uprzedził, co zamierza i jednym wprawnym, błyskawicznym ruchem wstawił szczękę na miejsce. to wspaniały pełen pasji i empatii Lekarz i Człowiek. polecam z całą odpowiedzialnością. Michał Czernecki

Pan doktor Tarasewicz wraz z Panem profesorem Wyleżołem robią rewelacyjne operacje bariatryczne. Byłam ich pacjentką więc z czystym sumieniem mogę polecić ten duet wszystkim grubasom :)

Pozdrowienia dla pana doktora z Suchej Beskidzkiej :D

Pozdrowienia dla pana doktora z Suchej Beskidzkiej :D

Od wielu lat zmagałam się z okropnymi żylakami. Byłam dwukrotnie operowana przez dwóch różnych chirurgów. Niestety, problem natychmiast powracał. Wreszcie trafiłam do doktora Andrzeja Tarasewicza. Od 3 lat nie wiem co to żylaki i ból z nimi związany. Doktor jest fenomenalnym operatorem, rozmawia z pacjentem, potrafi pocieszyć, rozweselić, jest bardzo taktowny i uprzejmy.

Najlepszy doktor, wspaniały człowiek... Jakiś czas temu Pan doktor zoperował mi dość dużą przepuklinę. Od tamtej pory czuję się świetnie! Mało! Po szyciu nie ma żadnego śladu! Na początku była cieniutka szramka, a teraz nic! Co najważniejsze - Pan doktor poświęca pacjentom naprawdę dużo czasu, odpowiada na wszystkie pytania, jest bardzo troskliwy i zawsze uśmiechnięty. Do każdego podchodzi bardzo poważnie. Niczego ani nikogo nie bagatelizuje. Nigdy wcześniej nie było mi dane spotkać tak wspaniałego lekarza. PS. To prawda co mówią w oddziale - po tym doktorze goi się jak na psie! :)

Każdemu polecam. Doktor jest kompetentny widać, że doświadczony...Poza tym uprzejmy, często żartuje potrafi podnieść na duchu.