lekarz Andrzej Tynecki

mam chore jelita od 10-ciu lat żyję dzięki solidnej opiece lekarskiej -dziękuję

mam chore jelita od 10-ciu lat żyję dzięki solidnej opiece lekarskiej -dziękuję

nie udziela odpowiedz na pytania, jest nieuprzejmy, zbywa pacjenta

nie udziela odpowiedz na pytania, jest nieuprzejmy, zbywa pacjenta

Absolutnie zgadzam się z negatywnymi opiniami. To człowiek, któremu ważne są pieniądze i tylko pieniądze...

Lekarz umawia na wizyty więcej pacjentów niż może przyjąć. Pomimo płatnej wizyty, kolejki tak jak w publicznej służbie zdrowia (kto pierwszy ten lepszy). Nie ma czegoś takiego jak umówiona godzina . W małej, dusznej i śmierdzącej poczekalni trudno wytrzymać bez odruchów wymiotnych. Może to normalne w kolejce do gastrologa. Słowem, o organizacji i obsłudze można powiedzieć skandaliczna. O kompetencjach lekarza trudno mówić, jednemu pomoże innemu nie. Mi nie pomógł chociaż byłam kilkakrotnie z tymi samymi dolegliwościami, ale jednak potwierdził to co wykryli inni lekarze. Pani pielęgniarka uprzejma jak ma humor (rzadko). Po wizycie odnosi się wrażenie, że nie o dobro pacjenta tutaj chodzi.

Podpisuję się pod negatywnymi uwagami pacjentów.Skoro większość nie jest zadowolona dlaczego taki człowiek pełni funkcję ordynatora? Gdzie są ci lekarze z powołania?

Lekarz bez serca. Jest materialistą. Wyciąga tylko pieniądze. lekceważy złe wyniki badań. Jest nie miły, gbur, zależy mu tylko na pieniądzach pacjentów.

NIE POLECAM TEGO LEKARZA. PIELĘGNIARKA EWA FALEJCZYK NIE POWINNA PRACOWAĆ Z LUDŹMI-JEST BARDZO, ALE TO BARDZO NIEMIŁA. PODEJRZEWAM PROBLEMY PSYCHIATRYCZNE-JEST AGRESYWANA.MOŻE PSYCHOTROPY-POLECAM.

NIE POLECAM TEGO LEKARZA.

niesympatyczny,zarozumiały bufon.Przykre,że taki człowiek jest ordynatorem.Omijać szerokim łukiem.

Wspaniały lekarz!!! Jestem mu bardzo wdzięczna za to jak zajął się moją teściową. Rzadko spotyka się teraz takich lekarzy. W sytuacji gdy nie mógł bardziej pomóc znalazł miejsce w specjalistycznym szpitalu. Lekarz z powołania. Dziękuję Panie Doktorze.

Anonim 83.9.12.141 A ja mogę podpisać się obiema rękami pod tą opinią. Po pierwsze wywiad lekarski to głównie opierał się na tym, co ja chciałam powiedzieć ( mogę uznać to za swój sukces jako inteligentnego pacjenta, że udzieliłam tak obszernego wywiadu, iż lekarz już nie miał nic do dodania),lekarz w stosunku do mnie nie był ocesowy, ale to ja zadając mu pytania zmusiłam do udzielenia informacji i bardzo skąpego przekazu diagnozy. Co do leków, to niestety poza problemem gastrologicznym dostrzegł chorobę, której u mnie nie ma i bardzo nieodpowiedzialnie przypisał ...

Anonim
83.9.12.141 A ja mogę podpisać się obiema rękami pod tą opinią. Po pierwsze wywiad lekarski to głównie opierał się na tym, co ja chciałam powiedzieć ( mogę uznać to za swój sukces jako inteligentnego pacjenta, że udzieliłam tak obszernego wywiadu, iż lekarz już nie miał nic do dodania),lekarz w stosunku do mnie nie był ocesowy, ale to ja zadając mu pytania zmusiłam do udzielenia informacji i bardzo skąpego przekazu diagnozy. Co do leków, to niestety poza problemem gastrologicznym dostrzegł chorobę, której u mnie nie ma i bardzo nieodpowiedzialnie przypisał lek z poważnymi skutkami ubocznymi i objawami odstawienia. Niestety pan doktor bardzo butnie ( może przyzwyczaił się do takiego zachowania jako ordynator oddziału)wszedł w rolę innego specjalisty i bez badań diagnostycznych dał lek na nieistniejącą u pacjentki chorobę. Na szczęście czytam ulotkę ze zrozumieniem i nie należę do pacjentek, które uważają lekarza za nieomylnego Boga i przyjmują wszystko, co im przypisze. A tych pomyłek lekarskich doświadczyłam już trochę w swoim życiu, stąd moje ostrożne postępowanie. Co do pielęgniarki, to badanie gastroskopii i tak jest stresujące, więc ta pani mogłaby okazać więcej empatii. Rozumiem, że w Suwałkach niewiele jest gabinetów wykonujących endoskopowe badania i stąd bezkarnie jest praktykowana przez tą panią ignorancja i agresja wobec pacjentów, ale ja na miejscu lekarza pouczyłabym personel jak postępować z pacjentami, aby samemu ich nie stracić. Na Suwałkach świat nie kończy się Panie doktorze.