3,9
3,7
3,6
3,7
3,6

Czytając opinie o lekarzu bardzo się dziwię szczególnie tym negatywnym. Może to jak w życiu ile ludzi tyle opinii i trudno wszystkim dogodzić i do wszystkich się dopasować. Zapewne on też ma czasem tzw. „ gorszy dzień „ przecież to też człowiek. Ja od roku jestem pacjentką drWikarka ,to właśnie on po badaniach skierował mnie do szpitala podając krótki termin wstawienia się w szpitalu .W szpitalu mnie nie omijał i udzielał informacji mojemu synowi bez problemu. Teraz staram się badać co trzy miesiące i jeszcze nigdy nie było tak żeby ...

Czytając opinie o lekarzu bardzo się dziwię szczególnie tym negatywnym.
Ja od roku jestem pacjentką drWikarka ,to właśnie on po badaniach skierował mnie do szpitala podając krótki termin wstawienia się w szpitalu .W szpitalu mnie nie omijał i udzielał informacji mojemu synowi bez problemu. Teraz staram się badać co trzy miesiące i jeszcze nigdy nie było tak żeby nie poświęcił mi odpowiedniej ilości czasu na badanie ,a potem na rozmowę. Nigdy nie był nie miły wręcz przeciwnie zawsze uśmiechnięty, wesoły , bardzo grzeczny, przesympatyczny normalny człowiek . Wydaje się że jaki w życiu taki w gabinecie. Nawet jeśli czekając w kolejce czuje się strach przed badaniem , tak po przekroczeniu progu gabinetu wszystko mija , bo jego zachowanie i uśmiech powoduje pozbycie się stresu. Żartuje ? oczywiście ale nie są to żarty nie do przyjęcia i fajnie że potrafi „ wyczuć „ pacjentkę i powiedzieć coś wesołego , bo od razu atmosfera robi się inna.
Ja uważam ,że jest to kompetentny, z ogromną wiedzą lekarz , szybko reagujący na problem i o to chyba przede wszystkim chodzi . Polecam go wszystkim moim znajomym. Sama też nie mam zamiaru zmieniać specjalisty bo nie zmienia się tego co dobre. Polecam wszystkim .

Ufam jego kompetencjom, leczył z powodzeniem moje bezowulacyjne cykle i dzięki temu obecnie prowadzi moją ciążę (38 tc). Zawsze poświęca w pełni swoją uwagę, odbiera telefony o każdej porze, jeśli nie może odebrać, zawsze oddzwania. To ten lekarz, którego bardzo długo szukałam, polecam go nie tylko ja, ale również moje kuzynki i znajome.

Nie POLECAM tego lekarza !!! cały czas chodziłam prywatnie a On w szpitalu udawał,że Mnie wogóle nie zna ,wiele razy mnie nastraszył,ze coś nie tak z dzieckiem a jak prosiłam o wytłumaczenie to mówił coś pod nosem i niezrozumiale MASAKRA !!! cały czas mówił ze urodzę córkę a urodziłam synka-byłam bardzo zaskoczona-no cóż widocznie USG fatalnie rozpoznane :( może dlatego sie nie przyznawał że chodziłam do niego i tyle kasy wydawałam a tu taka pomyłka :(I te głupawe żarty które wogóle nie pasują do sytuacji w gabinecie po prostu żenada,tyle wydanych pieniędzy a ktoś tak olewający DO PACJENTA i pomyślec iż ten człowiek ma pomagać ludziom a nawet ratować życie...wrrr okropność,nigdy więcej żadnych kontaktów z tym Panem-to co przeszłam pozostawiło mi w psychice spory uraz...dziewczyny,kobiety i starsze panie uważajcie na decyzje tego Doktorka i zanim skorzystacie z usług dobrze to rozważcie...NIE POLECAM !!!!! Wizyty u doktora to jak taśma produkcyjna...nawet jak ktos nie zdąży sie ubrać to tez nic nie szkodzi,mozna poprosic następna pania lub parę małżeńską...niedopuszczalność !!!!!!!!!! może ktos się w końcu zajmie takimi lekarzami...jakies przyuczenie itp...

lekarz godny polecenia wspaniały fachowiec z tej dziedziny miły uprzejmy dbający o pacjętkę nie lekceważy żadnego problemu odpowiada na każde pytanie potrafi doradzić a usg robi celująco prowadził moje dwie ciąże dzięki opiece pana doktora mam zdrowe dzieci polecam wszystkim panią lekarza z tą specjalizacją

dr.mily uprzejmy super specjalista odpowiada na pytania konkretnie usg robi celujaca nie lekcewazy zadnego problemu dr prowadzil moja ciaze urodzilam super zdrowego syna dzieki dr jestem ogromnie wdzieczna za co serdecznie dziekuje i polecam z pelna odpowiedzialnoscia

KOMPETENTNY I BARDZO MIŁY LEKARZ. ODPOWIADA NA WSZYSTKIE PYTANIA, WIZYTA U NIEGO TO SAMA PRZYJEMNOŚĆ. POPROWADZIL MOJĄ CIAŻĘ MIMO IŻ BYŁA ZAGROŻONA. Z KAŻDYM PROBLEMEM PRZYSZŁABYM TYLKO DO NIEGO.

polecam , lekarz z duuuużym doświadczeniem i wiedzą , fakt czasami może zbyt swobodny w traktowaniu pacjentek, mnie osobiście bawi poczucie humoru p.dr. i pozwala zapomnieć,o specyfice wizyty

Uważam ,że jest świetny jako lekarz ,jako człowiek i.... a jego poczucie humoru wręcz pomaga pozbyć się strachu i wstdu.Szybko reaguje na problem i jeszcze szybciej działa ( oczywiście skutecznie )Rozmowa z nim to wielka przyjemność.Jestem zaszczycona że mogłam go poznać. Polecam

dr.uprzejmy miły wzbudzajacy zaufanie lekarz który nie przechodzi obok polecam goraco

Leczę się u niego 11 lat.Przyjemny ,a przede wszystkim bardzo kompetentny lekarz.Zawdzięczam mu szczęśliwie donoszoną ciążę i to,że mimo swoich problemów żyję normalnie.Może faktycznie ma specyficzne podejście do pacjentek , ale w niczym nie umniejsza to jego wiedzy i doświadczeniu !Zdecydowanie polecam.