3,9
3,7
3,6
3,7
3,6

Fajny lekarz, tyle tylko ,że wizyta prywatna odbywa sie w zwrotnym tempie dużo niepotrzebnych słów

Lekcewarzy pacjentki po odstawieniu tabletek Jaśminu jak przytyłam w trzy miesiace 10 kg stwierdził że to nie jego problem ginekologiczny to nie możliwe żeby przytyć tak po odstawieniu tabletek i wysłał mnie do lekarza rodzinnego i okazało się że to jednak był problem ginekologiczny i zmieniłam lekarza moje znajome spotkało to samo dobrze jest dopóki bierzesz tabletki a potem trudno zostajesz sama z nadwagą która doprowadzi cie do łez

Lekarz może i kompetentny, ale sposób komunikacji kiepski. Żarty nie na miejscu, traktuje pacjentki "z góry", niegrzeczny, poświęca mało czasu. Nie polecam!

budzi zaufanie i nie stwarza sytuacji krępujących

budzi zaufanie i nie stwarza sytuacji krępujących

REWELACJA. NAJLEPSZY. JEST REWELACYJNY W USG. NA KLINIKACH WSZYSCY MAJA O NIM DOBRE ZDANIE.

Wspaniały lekarz i cudowny człowiek,bardzo poważnie traktuje pacjentki odpowiada na każde pytania jest bardzo dokładny.polecam!

Straszny człowiek na niewłasciwym miejscu! Kpiący z pacjentek, niemiły, nieuprzejmy. Trzeba go ciągnąc za język, aby postawił diagnozę (w moim przypadku nietrafną). Dwukrotnie leżałam w szpitalu "1" w S-cu i miałam niestety doczynienia z tymże lekarzem-pomyłką. Nie poznał sie na moim schorzeniu, milczał, nie odpowiadał na pytania. USG wykonuje maszynowo, traktując pacjentkę jak kawał mięsa. *** Żal, że tacy ludzie leczą ludzi.

Bardzo dobry specjalista, a to jest najważniejsze.

Bardzo dobry specjalista, a to jest najważniejsze.

NIE POLECAM !~!!! LEKARZ OPRYSKLIWY, TRAKTUJĄCY PACJĘTA JAK POWIETRZE , BRAK ODPOWIEDNIEGO PODEJŚCIA Z JEGO STRONY . LEKARSKA POMYŁKA JEDNYM SŁOWEM !!!!!!

LEKARSKA POMYŁKA JEDNYM SŁOWEM !!!!!!

NIE POLECAM!!!! Przez zaniedbanie tego pana straciłam najcenniejszy skarb.

NIE POLECAM!!!! Przez zaniedbanie tego pana straciłam najcenniejszy skarb.