Nie POLECAM tego lekarza !!! cały czas chodziłam prywatnie a On w szpitalu udawał,że Mnie wogóle nie zna ,wiele razy mnie nastraszył,ze coś nie tak z dzieckiem a jak prosiłam o wytłumaczenie to mówił coś pod nosem i niezrozumiale MASAKRA !!! cały czas mówił ze urodzę córkę a urodziłam synka-byłam bardzo zaskoczona-no cóż widocznie USG fatalnie rozpoznane :( może dlatego sie nie przyznawał że chodziłam do niego i tyle kasy wydawałam a tu taka pomyłka :(I te głupawe żarty które wogóle nie pasują do sytuacji w gabinecie po prostu żenada,tyle wydanych pieniędzy a ktoś tak olewający DO PACJENTA i pomyślec iż ten człowiek ma pomagać ludziom a nawet ratować życie...wrrr okropność,nigdy więcej żadnych kontaktów z tym Panem-to co przeszłam pozostawiło mi w psychice spory uraz...dziewczyny,kobiety i starsze panie uważajcie na decyzje tego Doktorka i zanim skorzystacie z usług dobrze to rozważcie...NIE POLECAM !!!!! Wizyty u doktora to jak taśma produkcyjna...nawet jak ktos nie zdąży sie ubrać to tez nic nie szkodzi,mozna poprosic następna pania lub parę małżeńską...niedopuszczalność !!!!!!!!!! może ktos się w końcu zajmie takimi lekarzami...jakies przyuczenie itp...

Lekcewarzy pacjentki po odstawieniu tabletek Jaśminu jak przytyłam w trzy miesiace 10 kg stwierdził że to nie jego problem ginekologiczny to nie możliwe żeby przytyć tak po odstawieniu tabletek i wysłał mnie do lekarza rodzinnego i okazało się że to jednak był problem ginekologiczny i zmieniłam lekarza moje znajome spotkało to samo dobrze jest dopóki bierzesz tabletki a potem trudno zostajesz sama z nadwagą która doprowadzi cie do łez

Uważam ,że jest świetny jako lekarz ,jako człowiek i.... a jego poczucie humoru wręcz pomaga pozbyć się strachu i wstdu.Szybko reaguje na problem i jeszcze szybciej działa ( oczywiście skutecznie )Rozmowa z nim to wielka przyjemność.Jestem zaszczycona że mogłam go poznać. Polecam

budzi zaufanie i nie stwarza sytuacji krępujących

budzi zaufanie i nie stwarza sytuacji krępujących

Leczę się u niego 11 lat.Przyjemny ,a przede wszystkim bardzo kompetentny lekarz.Zawdzięczam mu szczęśliwie donoszoną ciążę i to,że mimo swoich problemów żyję normalnie.Może faktycznie ma specyficzne podejście do pacjentek , ale w niczym nie umniejsza to jego wiedzy i doświadczeniu !Zdecydowanie polecam.

NIE POLECAM !~!!! LEKARZ OPRYSKLIWY, TRAKTUJĄCY PACJĘTA JAK POWIETRZE , BRAK ODPOWIEDNIEGO PODEJŚCIA Z JEGO STRONY . LEKARSKA POMYŁKA JEDNYM SŁOWEM !!!!!!

LEKARSKA POMYŁKA JEDNYM SŁOWEM !!!!!!

NIE POLECAM!!!! Przez zaniedbanie tego pana straciłam najcenniejszy skarb.

NIE POLECAM!!!! Przez zaniedbanie tego pana straciłam najcenniejszy skarb.

Nie polecam tego lekarza, nic nie tłuaczy, mówiąc, żebym sobie sprawdziła w internecie... Moim zdaniem pomyłka!!!

Bardzo dobry specjalista, a to jest najważniejsze.

Bardzo dobry specjalista, a to jest najważniejsze.

REWELACJA. NAJLEPSZY. JEST REWELACYJNY W USG. NA KLINIKACH WSZYSCY MAJA O NIM DOBRE ZDANIE.