dr n. med. Andrzej Wilczyński

2,6
2,6
2,5

Oszust !!!!!! Moja córka trafiła do szpitala w Brzegu z bólami menstruacyjnymi. Był na dyżurze. Stwierdził poważne schorzenie ginekologiczne i zaprosił do Wrocławia na prywatną wizytę do swojego gabinetu twierdząc że posiada lepszy sprzęt. Tam dodatkowo stwierdził że córka ma nadżerkę bardzo zaawansowaną i zaproponował jej usunięcie za sumę 700 zł ( zaznaczam że córka ma dopiero 20 lat). Przepisał drogie leki i kazał sie zastanowić nad zabiegiem usunięcia nadżerki. Córce przedstawił USG nadżerki które jej wręczył. Po tym córka udała sie jeszcze do dwóch ginekologów i zrobiła takie same badania. Żaden nic nie stwierdził a jeden po obejrzeniu USG Wilczyńskiego swierdził ze to nie córki wynik.
Jak taki ktoś może być ordynatorem w szpitalu Brzeg woj. opolskie i tak wyłudzać i oszukiwać? Czy jest na to pjakieś prawo?

ZŁODZIEJ I KONOWAŁ!!!! UŚPIŁ MNIE W GABINECIE BEZ ANESTEZJOLOGA! JEGO USG WYKRYŁO TORBIEL, KTÓREJ INNI LEKARZE JAKOŚ NIE WIDZIELI, OCZYWIŚCIE KONIECZNA BYŁA OPERACJA ZA 700ZŁ. WIDOK PANA ANDRZEJA WYPROWADZANEGO W KAJDANKACH W UWADZE NIE ZREKOMPENSOWAŁ MI STRAT. UWAGA TEN KRYMINALISTA DALEJ PRZYJMUJE PACJENTKI!!!!

ZŁODZIEJ I KONOWAŁ!!!!
UWAGA TEN KRYMINALISTA DALEJ PRZYJMUJE PACJENTKI!!!!

Doktor Wilczyński prowadził moją zagrożona ciążę,zakończoną szczęśliwym porodem.Uważam ,że jest świetnym kompetentnym lekarzem ,ma fajne podejście do pacjenta.Podczas wizyt ja i moja ciąża byłyśmy najważniejsze ,nigdy nie brakowało Doktorowi czasu aby mi wszystko wytłumaczyć,uspokoić.Bardzo dziwię się jak czytam złe o nim opinie,zupełnie tak jak by dotyczyły innego człowieka.

Byłam pacjentką tego "lekarza" , "leczył" moją niepłodność. Nie zrobił mi żadnych badań hormonalnych, nie monitorował jajeczkowania podstawowych badań od których zacząć się powinno leczenie. Zafundował mi szereg zabiegów w znieczulenia, bez obecności anestezjologa, bez zapytania czy mam na coś uczulenie,bez poinformowania jakie mogą być konsekwencje. Uszkodził mi szyjkę mamicy ale zapomniał o tym powiedzieć, i nie leczył jej , wszystko wyszło po 2 latach po rutynowym badaniu cytologicznym u na szczęście innego lekarza. Zafundował mi 3 krotne podanie nasienia bez wcześniejszego zbadania w jakiej fazie i czy wogóle jest jajeczko, które można zapłodnić. Dla tego lekarza pacjentka to kawał mięsa, wykorzystuje pragnienie posiadania dzieci dla włąsnych korzyści materialnycjch nie licząc się ze zdrowiem kobiety. Za każdym rzem podawał inną cenę za wizytę, wydaliśmy ponad 3 tysiące na wizyty ok, 1 tys. na leki i ciągle wymyśłał nowe przyczyny, kiedy mu powiedziałąm że rezygnuję z jego usług powiedział z lekceważącą miną no i co inni zaproponują, zapłodnienie in vitro. No cóż "panie doktorze" inni nie zaproponowali in vitro ale zbadali mój cykl jajeczkowania i hormony i beż żadnych eksperymentów i dodatkowo wydanych tysięcy jestem mamą dwójki zdrowych dzieci.

Nie chce mi się wierzyć w te oszczerstwa na dr.Wilczyńskiego.Dzięki niemu urodziłam WSPANIAŁĄ córkę(dziś jest na drugim roku medycyny),inni lekarze radzili usunąć ciąże.Dr Wilczyński bardzo dużo zrobił żeby,ratować mojego aniołka.Choruję na cukrzycę,w czasie ciąży staż cukrzycy był 20 lat.I tu zaczęły się schody,diabetolodzy nie dali rady a dr.Wilczyński bezpiecznie przeprowadził Nas do rozwiązania.Jestem MU bardzo wdzięczna.

zdecydowanie nie polecam, lekarz mnie oszukał. stwierdził,że mam niedrożne jajowody, a po badaniach u innego lekarza (hsg) wyszło, ze jest wszystko w porzdku. Zbadał męża nasienie i wydał wynik, który jest tylko opisem bez żadnych norm, mogę go w kosz wyrzucić. wg jego wyniku mąż miał b. dobry wynik,a po badanniu w labolatorium niestety wyniki okazały się złe. reasumując trudności zajścia w ciążę są po stronie męża, a według dr Wilczyńskiego były moje rzekomo niedrożne jajowody. Wydałam ok. 3000 zł - bo robił persuflacje, usypiał mnie- rzby nie bolało. paranoja jestem bardzo zawiedziona jego postawą, to karygodne co ten lekarz robi. Tylko wyciąga pieniądze i to wielkie.

kryminalista,usypiał nieświadome tego pacjentki z narażeniem ich życia i zdrowia,ma wiele zarzutów

Stanowczo odradzam tego lekarza. Nie moge napisac dlaczego, bo wszystkie negatywne opinie sa usuwane, co jest karygodne na takim portalu. Dlaczego Pacjentki, które mają negatywne doświadczenia z tym lekarzem, nie mogą wyrazić tu swojej opinii i opisać jak nieuczciwie ten doktor postępuje?

To wysoko wykwalifikowany lekarz, zna się na tym, co robi i przede wszystkim bardzo dba o pacjentki, nie "zalecza", aby przyjść do niego znowu, nie zbywa, ale naprawdę pomaga (czasem to kosztuje, ale nie ma nawrotów ani powikłań). Pełen profesjonalizm i szeroka wiedza. Podczas ciąży dbał i o moje zdrowie i o dziecko, zapobiegał możliwym problemom wynikającym z poprzednich ciąż, dzięki temu mam dwoje wspaniałych i zdrowych dzieci. Pomógł także moim koleżankom, którym go poleciłam. Pod jego opieką można się czuć naprawdę bezpiecznym. Polecam bez wahania

Chcialam zapytac dlaczego opinie negatywne o tym lekarzu zostaly usuniete? Czemu potencjalne pacjentki nie moga znac prawdy o postepowaniu pana doktora?