dr n. med. Andrzej Wróbel

Ginekolog, Ginekolog położnik

Bardzo dobry lekarz. I przynajmniej człowiek jest go pewny. Zawsze doradzi, uśmiechnie się i powiem co i jak. Nie zawiódł mnie ani razu. i na pewno będę rodzić u niego- w końcu jest też położnikiem. gorąco polecam z całego serduszka

Dziewczyny pewnie się zdziwicie że dałam tak wszystko na maksa ale naprawde nie ma sie co dziwić. Z lepszym lekarzem po prostu nie miałam do czynienia. Samo to że jest doktorem mówi dużo o jego kompetencjach. Kiedy zadałam mu dość głupie pytanie o tabletki to opowiedział mi coś czego wczesniej lekarze mi nie mówili. czasu poświeca sporo. jest miły i uczciwy. nie ubiera w bawełne. Zdecydowanie godny polecenia.

Bardzo fajny lekarz. Z powołaniem. I taki uśmiechnięty ciągle. No nie mam się do czego przyczepić. Ja mu ufam całkowicie bo nie zawiódł mnie ani razu. Ma sporo pacjentek- i to chyba jedyny jego minus ;)

Drogie Panie. Jesli poszukujecie lekarza do którego nie będziecie miały żadnych zastrzeżeń to dobrze trafiłyście. Tak wiem wiele jest negatywnych opinii na Jego temat w necie- takie jest prawo internetu niestety. Ja też się obawiałam.. Koleżanka tak mnie namawiała. No i poszłam. Bardzo uprzejmy człowiek. do tego kompetentny. Nie odmówi pomocy. Doradza chętnie w kwestiach zdrowotnych. I wcale pieniadze nie są dla niego najważniejsze. Ja chodze do niego akurat prywatnie w Łukowie, ale wiem że przyyjmuje gdzieś państwowo. Pierwszy lekarz który nie czepiał się mnie że chce tabletki.

Zaczynająć od początku: stuprocentowy specjalista, kompetentny. Podchodził do mnie z pełnym szacunkiem i zaangażowaniem. Jego wiedza jest na tyle dużo że odpowiedział mi na każde z zadanych pytań- w sposób profesjonlany i przystępny. Czasu poświęca tyle ile należy. Poza tym na dodatek uprzejmy. Wiem że to wszystko brzmi zbyt idealistycznie, ale taka jest prawda, to nie moja wina! :) Dziewczyny, śmiało chodzcie

Nie spotkałam jeszcze bardziej kompetentnego lekarza niż dr Wróbel. Chodziłam do wielu lekarzy i czułam ciągle, że coś jest nie tak, że nie dokładnie się mną zajmują. Kiedy nareszcie trafiłam do dra okazało się że mam torbiele na jajniku. Oczywiście wytłumaczył mi całą sprawę bo przyznam się szczerze, że nie wiedziałam do końca z czym mam do czynienia. Nigdy nie poczułam że ma dla mnie za mało czasu- a chodzę już do niego od trzech lat. To po prostu miły i dobry człowiek. Całkowicie godny polecenia. A z torbielami już sobie poradziliśmy i nic nowego się nie pojawia :)

SZKODA CZASU I ZDROWIA NA BŁYSKAWICZNE WIZYTY U TEGO LEKARZ JEŚLI WO GULE POWINIEN NIM BYĆ. BYŁAM PACJENTKĄ PRZEZ KILKANAŚCIE MIESIĘCY I ZBAGATELIZOWAŁ MOJE DOLEGLIWOŚCI. WALCZĘ Z RAKIEM I ZACZYNAM WYCHODZIĆ NA PROSTĄ ALE TYLKO DZIĘKI SWOJEJ DETERMINACJI I WSPANIAŁEMU LEKARZOWI, KTÓREGO MIAŁAM SZCZĘŚCIE W KOŃCU SPOTKAĆ NA SWOJEJ DRODZE. KOBIETY NIE TRAĆCIE CZASU NA DR.WRÓBLA BO MOŻE BYĆ ZA PÓŹNO. JAK DOJDĘ DO SIEBIE PO TYCZ WSZYSTKICH OPERACJACH TO SKŁADAM SKARGĘ DO NFZ I IDĘ DO SĄDU.

katastrofa odradzam tylko kasa sie liczy a zdrowie pacienta nie wazne jusz podany do izby lekarskiej mysle ze mu odbiora prawo wykonywania zawodu