dr n. med. Aneta Adamiak-Godlewska

Ginekolog położnik, Ginekolog

Ta Pani jest wspaniałym lekarzem, pomaga jak tylko może. Oprócz swojej kompetencji (przed którą chylę czoła) jest niesamowicie ludzka, życzliwa i sympatyczna. Liczy się dla niej kobieta i jej zdrowie. Nigdy mnie jeszcze nie zawiodła

napiszę krótko...świetny lekarz (chodzę 4 lata) i do tego człowiek. Ciężko się dostać fakt...jedynie kobiety w ciąży są uprzywilejowane:) Polecam!

Niestety nie jestem do końca zadowolona z wizyt u Dr. A. Godlewskiej. Niby wszystko ok ale lubię wiedzieć co mi dolega, a Pani doktor nie informuje o wszystkim.Musiałam dopytywać i "na siłę wyciągać" co oznacza to a co tamto. Również podczas ciąży nie zleciła mi wszystkich badań.... Dużo rzeczy bagatelizuje. Udaje,że poród naturalny nie boli w rozmowie z przyszłą matką- nie tego oczekuję po lekarzu.

Byłam u Pani Doktor po przeczytaniu wszystkich opinii na jej temat w internecie i jestem bardzo rozczarowana i nie polecam . Ilosc pacjentek kompletnie nie dostosowana do czasu przyjec . Pani dr przyjmuje w biegu , ma malo czasu dla pacjentki . Badanie przeprowadzone bylo bardzo szybko ,malo skrupulatnie i nie profesjonalnie , przy czym bylo bardzo bolesne. Gdy zadalam pytanie Pani dr odpowiadala pobierznie i nie na temat , nie tlumaczac niczego. . Moja wizyta u Niej nic nie wniosla i z reka na sercu nie wybiore sie tam wiecej. Mysle ze jest wielu innych o wiele lepszych ginekologow w Pulawach . Zdecydowanie odradzam wizyty u Pani dr Adamiak-Godlewskiej.

Pani doktor jest bardzo miła i życzliwa, a badania przez nią przeprowadzone były całkowicie bezbolesne. Cena wizyty - biorąc pod uwagę kompleksowość badań - w porównaniu z konkurencją jest dosyć niska. Zdecydowanie polecam.

Pani doktor to nie tylko super lekarz ale także przemiła osoba, która sprawia, że aż czeka się na kolejną wizytę. Pomimo kilku nieudanych prób posiadania dzidzi, dzięki Pani doktor mam siłę walczyć gdyż napełnia mnie ona pozytywnym myśleniem. Jeśli chodzi o kontakt to raczej nie można narzekać, bo pozwala dzwonić na swoją osobistą komórkę. Serdecznie polecam panią doktor Adamiak-Godlewską:)

Miła i sympatyczna lekarka, ale dostanie się do niej graniczy z cudem, gabinet na wolskiej często nieczynny, godziny otwarcia podane na drzwiach nie zgadzają się ze stanem faktycznym, nikt nie odbiera telefonu, co powoduje dodatkowy stres dla kobiety w ciąży. Generalnie lekarka dobra i godna polecenia, ale organizacja pracy pozostawia dużo do życzenia.

Gorąco polecam Panią doktor, uważam że jest świetnym fachowcem i ma super kontakt z pacjentem. Zawsze miła i uprzejma poświęca pacjentowi tyle czasu ile potrzeba i jest bardzo wyrozumiała.Dba o swoich pacjentów nawet podczas leczenia na innym oddziale szpitalnym, niż na ty na którym pracuje.

Podzielam opinię poprzedniczek. Pani dr Adamiak to naprawdę świetny fachowiec. Gdyby tylko inni lekarze byli choć w połowie tak kompetentni jak ona...Polecam

Jestem pacjentką od niedawna,ale z pewnością chciałabym,aby było więcej takich lekarzy.Leczyłam się u wielu prywatnie,dopiero dr.Adamiak podeszła do problemu kompetentnie,bez ,,nabijania na kasę''na gabinet prywatny.Bez zbędnych komentarzy jak to czasami,niestety bywa.Koleżanka poleciła mi wizytę u p.doktor i ja zrobię to samo; polecam:)