Najlepszy lekarz rodzinny jakiego miałem. Przede wszystkim bez wahania zleca badania, zawsze zbada i osłucha. System wywoływania pacjentów według godzin rejestracji jest genialny. Nigdy nie ma przed gabinetem kolejki i niepotrzebnych kłótni w stylu kto teraz. Szkoda, że już Pani nie ma na Swiętokrzyskiej :-(

Polecam Panią doktor, bardzo wnikliwie zajęła się moją osobą, zbadała, zleciła badania, wyjaśniała wszystko. Byłam zadeklarowana do innego lekarza, ale nie zmienię już pani doktor.

Nie wyobrazam sobie doktor nieuprzejmej...jestem zdziwiona opiniami negatywnymi bo dla mnie była zawsze miła. jest dociekliwa, dokładna, dla mnie kompetentna zleca dodatkowe badania i nie zostawia z problemem. dodatkowo ma porządek w kolejce co bardzo ułatwia wizyty. sama wyczytuje swoich pacjentów wiec nie ma żadnych kłotni między pacjentami. ja [polecam.

Z wielkim zdziwieniem przeczytałam negatywne opinie na temat Pani Doktor. Jestem pacjentką Pani Doktor od prawie dwóch lat i jest to najlepszy lekarz rodzinny z jakim miałam okazję się spotkać. Pani Doktor jest konkretna i rzeczowa oraz wykazuje się dużym taktem w podejściu do pacjenta.

Wspaniała, komepetentna lekarka. Profesjonalne podejście do pacjenta.

Wspaniała, komepetentna lekarka. Profesjonalne podejście do pacjenta.

Nigdy już do tej kobiety nie wejdę, jest arogancka ... Jak się z nią rozmawia to ma się wrażenie jakby człowiek był nikim. Z gabinetu wyszłam oburzona. Trochę więcej sympatii i współczucia dla chorego człowieka ,,PANI Doktor'' !!!

Pani doktor jest bardzo nie uprzejma, powiedziałabym, że nawet arogancka; idąc do lekarza liczymy na dobrą rade, a tu dr Kowalik można tylko usłyszeć, że my się nie znamy. Pewnego razu spóźniłam się na wizytę, to z wielkim wyrzutem mnie przyjęła. Usłyszałam też z jej ust zdanie, że mam sobie znaleźć innego lekarza. I tak właśnie zrobię. Mam już dosyć jej traktowania. NA wizycie czuję się jakbym była tam za karę. Szczerze nie polecam!