lekarz Anna Leśko

Lekarz rodzinny, Pediatra

Najlepsza lekarz rodzinna. Zleciła kompleksowe badania i skierowała do odpowiednich specjalistów. Postawiła trafną diagnozę i włączyła leczenie, które szybko mi pomogło.

Nie polecam umówiłam się na teleporadę. Jestem w ciąży i stwierdziłam, że nie będę ryzykować i przychodzić do Przychodni. Pani dr. oznajmiła mi, że mam jej udowodnić przez tel ze jestem w ciąży Podałam szczegóły który tydz termin porodu kto prowadzi ciążę Pan dr stwierdziła, że kłamie!!. Dawno nikt mnie tak nie potraktował tym bardziej że rzadko korzystam z usług Przychodni Świętokrzyska. Po 5 min rozmowy tzn bardzieJ odpierania zarzutów Pani dr stwierdziła, że nie ma juz czasu ze mna rozmawiać i się rozłączyła!!! NIE POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pani Doktor przyjęła mnie w Nadmorskim Centrum Medycznym, Dom Medyczny "Świętokrzyska" na NFZ. Żaden lekarz rodzinny jeszcze nie potraktował mnie w tak lekceważący i wykorzystujący swoją pozycję sposób. Przyszłam z przeziębieniem, ogólnym rozbiciem, bólem gardła przede wszystkim, aby zapisała mi coś na wzmocnienie i dała kilka dni urlopu, by dojść do siebie. Dodatkowo od roku mam bóle brzucha, przez które wylądowałam kiedyś na SORze i ten ból też się w trakcie przeziębienia nasilił. Po krótkim badaniu nie mogła się zdecydować na co mnie "leczyć", padły m.in. propozycje: to może przeleczymy helicobacter antybiotykkiem, a może jednak gastroskopia, a co do reszty, to ona nic nie widzi. Przez pół wizyty rozmawiała z kimś przez telefon, jednocześnie wypisując mi zwolnienie i karząc wyjść. Jakoś się wtrąciłam i spytałam na ile jest w ogóle to zwolnienie, na co ona, cały czas rozmawiając z kimś tel., nic nie powiedziała. Doczekałam do jej końca rozmowy i wtedy naskoczyła na mnie krzycząc, że jest tylko na jeden dzień, bo "tak między nami, nawet dzisiaj nic się Pani nie należy". Byłam zszokowana takim potraktowania i powiedziałam co też Pani mówi, przecież boli mnie głowa, leci mi z nosa, boli mnie gardło, jestem rozbita, ledwo tu przyszłam taka jestem osłabiona i że proszę ją przynajmniej jeszcze o jeden dzień zwolnienia, aby dojść na spokojnie do siebie. Na co ona dalej krzycząc, że ona u mnie żadnych objawów nie widzi i że niczego nie dostane. Wyszłam, nie było miejsca na żadną rozmowę.. Czułam się, jeszcze gorzej niż przed przyjściem, zrównana z błotem, upokorzona i bezsilna. Jakoś powolutku, z bólem głowy i rozbiciem dałam radę pójść do pracy i oczywiście po tym już totalnie się rozłożyłam. TAKŻE Z CAŁEGO SERCA ODRADZAM - PANI POD MASKĄ OSOBY MIŁEJ I UŚMIECHNIĘTEJ POTRAFI ZACHOWAĆ SIĘ PONIŻEJ WSZELKIEGO POZIOMU, ZGNOIĆ PACJENTA - KOMPLETNY BRAK EMPATII, WYKORZYSTYWANIE SWOJEJ PRZEWAGI I BRAK ZAANGAŻOWANIA MERYTORYCZNEGO BY KOMUŚ POMÓC.

Pani "doktor" kompletnie nie zna się na swojej pracy, przez jej niekompetencję i brak zaangażowania w swoją pracę naraziła moje zdrowie i życie. Nie polecam, nie potrafi postawić diagnozy.

Bardzo miła i sympatyczna Pani Doktor, zawsze stara się pomóc jak najlepiej i nigdy z niczego nie robi problemów .

brak kompetencji brak kultury osobistej nie poleca osobiscie wizyt u pani dokror

Jestem zawsze bardzo zadowolona z leczenia i podejscia do moich pociech

Jestem zawsze bardzo zadowolona z leczenia i podejscia do moich pociech

Polecam! Jestem bardzo zadowolona z leczenia i podejscia do pacjenta.

Polecam! Jestem bardzo zadowolona z leczenia i podejscia do pacjenta.