lekarz Anita Manowska-Kopcik

Chirurg dziecięcy

2,7
2,2

osoba kompetentna ,informuje o wszystkim.fachowo odpowiada na zadawane pytania miła dla dzieci.Operowała mojego syna.Polecam

obojętna,oschła,zero podejścia do dziecka,wyraz twarzy mówi sam za siebie,nie polecam,pozytywne komentarze najprawdopodobniej są z wizyt prywatnych

Brak profesjonalizmu zrozumiem, ale braku uprzejmości oraz ludzkiego podejścia do rodzica dziecka zupełnie już nie. Bardzo trudny kontakt, odpowiedzi które chciałoby się uzyskać nie padają lub też w ostateczności w formie dość okrojonej i niezrozumiałej. Jednostka chorobowa nie wyjaśniona rodzicowi w przejrzysty sposób, zalecenia po wizycie do domu pozostawiają miejsce domysłom z braku pewności, co jest następstwem nie przekazania przez tę Panią dostatecznych informacji. zdecydowanie nie polecam.

Trudny kontakt z lekarzem. Nic nie dowiedziałam się o sposobie leczenia, o ćwiczeniach, które mogłyby pomóc w zniknięciu przepukliny. Lekarz mnie o niczym nie informował, wszystkiego dowiadywałam się sama przez internet. Po dwóch wizytach i braku efektów pani doktor zaleciła operacje- dodam że mowa jest o dziecku 2 miesięcznym, a operacja wcale nie była konieczna. Zdecydowanie odradzam

Daje opinie negaatywną ponieważ pani Doktor postawiła 100% błędną diagnozę co w konsekwencji doprowadziło by do operacji. Po badaniu USG okazało się że wszystko jest w porządku i operacja w ogóle nie powinna być zlecona ponadto pani Doktor odmówiła badania USG dopiero za namową rodziców zostało wykonane.

moja córka jest chora niewiemy na co tylko ja pomacala powiedziala ze infekcja drog moczowych nie wyjasnila jaka USG miala na 30 listopada..i powiedziala dobrze a corka zwija sie z bolu..Pediatra juz jest lepszy

brak podejścia do dziecka, brak rozmowy z rodzicami nie polecam

brak podejścia do dziecka, brak rozmowy z rodzicami nie polecam

Nie polecam tego lekarza. Niewłaściwa diagnoza w 2 różnych przypadkach. W mojej ocenie brak podejscia do dziecka.

Jestem matką córki którą operowała P.Doktor.Jest miłą i opiekuńczą profnalistką .Było widać że jest lubiana przez pacjentów.Uważam że zasługuje na zaufanie.

Profesjonalna obsługa w pięknym gabinecie w centrum miasta, p. doktor kompetentna, dużo tłumaczy, ma wspaniałe podejście do dzieci, dużo rozmawia z rodzicami. Stosuje również znakomite metody niekonwencjonalne - toż to ewenement w tym mieście! POLECAM!