Chirurg Dziecięcy Częstochowa

Zawierciańska 12
Częstochowa

Lekarz z powołania. Bardzo życzliwy , uprzejmy, i kompetentny. Polecam i podpisuję się pod wszystkimi gwiazdkami.

Opinia dodana przez: Agnieszka

Rzeczna 20
Częstochowa

Fantastyczny! Operował moją córkę. Jest kompetentnym, uprzejmym lekarzem, poświęca pacjentowi dużo czasu. Jego opanowanie i kompleksowe podejście do dzieci i rodziców powinno być wzorem dla reszty lekarzy!!! Lekarz godny zaufania.

Opinia dodana przez: Marta

Wojewódzki Zakład Opieki Zdrowotnej nad Matką, Dzieckiem i Młodzieżą
Jana III Sobieskiego 7a
42-200 Częstochowa

Pan Doktor złożył córce (9lat) operacyjnie łokieć w szpitalu na Parkitce. Nie była to łatwa operacja. Przez cały okres pobytu w szpitalu udzielał wyczerpujących odpowiedzi na moje pytania. Był bardzo rzeczowy. Uprzejmy, choć z dystansem, to jednak bardzo miły dla dziecka. Późniejsze spotkania w przychodni również były w porządku, co najważniejsze Córcia ma sprawny łokieć :) Ciesze się, ze w tym całym nieszczęściu trafiliśmy w szpitalu właśnie na dr Krempaszankę :)

Opinia dodana przez: mama pacjentki

42-200 Częstochowa

osoba kompetentna ,informuje o wszystkim.fachowo odpowiada na zadawane pytania miła dla dzieci.Operowała mojego syna.Polecam

Opinia dodana przez: agnieszka

Specjalistyczna Przychodnia Lekarska "PANACEUM" Z.Z. Brzezin
św. Rocha 161
42-202 Częstochowa

Bardzo dobry lekarz.Pod każdym względem kompetentny.Bardzo skutecznie zdiagnozował i zoperował moją córkę.Polecam

Opinia dodana przez: Tomasz

42-200 Częstochowa

Bardzo miły i konkretny lekarz. Wyjaśnia wszystko dokładnie, zero wyższości. Diagnoza prawidłowa, córka wyleczona. Podczas swojego dyżuru wielokrotnie odwiedzał sale z pacjentami. Polecam pana doktora:)

Opinia dodana przez: Ada

42-200 Częstochowa

Byłam z synkiem u Pana dr. w szpitalu na wizycie bardzo kompetentnie wszystko mi wytłumaczył związane z operacją jaka czekała synka (przepuklina pachwinowa) odpowiadał na każde moje pytanie w całości.Operacje też przeprowadził bardzo dobrze, nawet śladu nie pozostawiając po cięciu a za jednym zamachem nawet wykonał nacięcie napletka, które wyszło w trakcje operacji i dzięki temu zaoszczędził nam i synkowi stresu i bólu. Bardzo mu za to dziękuje i szczerze polecam dr.

ul. Legnicka 85A
42-200 Częstochowa

Z dr miałam do czynienia poprzez złamaną rękę mojej córki. Zajął się nią kompleksowo, zawsze uprzejmie, rzeczowo. Tym samym dziwią mnie te negatywne opinie tutaj. Gdybym nie znała pana dr w rzeczywistości, nie uwierzyłabym, że to wszystko o nim. Ja mimo wszystko polecam kontakt!

Centrum Medyczne Św. Łukasza
ulica Zaciszańska 25a