lekarz Anita Morzyk

Pediatra

Witam, Zdecydowałam się wystawić opinie pani dr Morzyk z tego względu aby nikt inny nie przeżył co ja na wizycie z synem 3 letnim właśnie u pani doktor. Byłam z synkiem na konsultacji kardiologicznej która dotyczyła wady wrodzonej serduszka, nie dość że pierwsze co zrobiła to podnosiła głos na dziecko to jeszcze jak by mogła to by go uderzyła. Nic dziwnego że dziecko się przestraszylo i płakało. Podczas badania pani doktor cały czas podnosiła głos na dziecko co prowadziło do płaczu i dziecko nie mogło się uspokoić. Po skończeniu badania ...

Witam,
Byłam z synkiem na konsultacji kardiologicznej która dotyczyła wady wrodzonej serduszka, nie dość że pierwsze co zrobiła to podnosiła głos na dziecko to jeszcze jak by mogła to by go uderzyła. Nic dziwnego że dziecko się przestraszylo i płakało. Podczas badania pani doktor cały czas podnosiła głos na dziecko co prowadziło do płaczu i dziecko nie mogło się uspokoić. Po skończeniu badania pani doktor stwierdziła że ma jakieś szmery w serduszku ale ona nie jest w stanie stwierdzić dlaczego bo dziecko było nie spokojne i cały czas płakało. I skierowała nas do przychodni.
Po takiej wizycie stwierdziłam, że pani doktor Morzyk nie jest lekarzem godnym polecenia.

Zanim zacznę tą surową opinię, nadmienię iż też jestem lekarzem, ale takiego braku kompetencji,wiedzy i empatii nie spotkałem u żadnego ze swoich kolegów. Brak szacunku do pacjentów (przyjście do gabinetu 2,5 h po czasie), potęgowało podejście do małego pacjenta jak do przedmiotu. Pamiętajcie ,że czarna owca w stadzie się zdarza i musiałem to napisać aby ostrzec innych ,potencjalnych, pacjentów przed tym człowiekiem