lek. dent. Anita Nawrocka

Kochana pani Anitka! przy niej zadej ból nie jest straszny! Polecam z czystym sumieniem! POzdrawiam :))

Pani Nawrocka to niesamowita osoba,miła,doświadczona,potrafi bez znieczulenia zrobić tak,aby nie bolało,mam teraz zadbane zęby i żałuje,że nie od zawsze do niej chodziłam.Polecam całym sercem,nikt nie będzie żałował.

Jest profesjonalnie w całym zakresie. W końcu wytłumaczono mi problem jaki miałem w buzi. Gabinet jest ok - widać tam dużo serca i zaangażowania. Polecam

Pani Doktor, bardzo dziękuję za pomoc. Wszystkim szczerze życzę takiego fachowca jakim jest Doktor Anita Nawrocka.

Jestem wniebowzięta. Jeszcze nigdy nie miałam tak ładnych zębów i tak ładnego uśmiechu. Szczerze polecam.

U pani doktor zaczęłam leczyć się ja - teraz leczy się cała moja rodzina i będę ją polecała wszystkim moim znajomym. To wspaniały lekarz - niezwykle dokładna i staranna, pracuje na bardzo dobrym, nowoczesnym sprzęcie i co ważne - ma niezwykłe podejście do dzieci.

Polecam Panią doktor Nawrocką..profesjonalna, posiadająca ogromną wiedzę, zaangażowana, dokładna, a przy tym wszystkim bardzo sympatyczna osoba. Wizyta w takich warunkach to sama przyjemność.

Bardzo dobry lekarz. Polecam wszystkim. Rok temu rozpocząłem leczenie wspólnie z moją narzeczoną, później przekonałem moich rodziców a teraz leczy się już cała rodzina i wszyscy jesteśmy zadowoleni. Doktorowa ma super nowoczesny gabinet gdzie odrazu zrobiłem RTG. Polecam wszystkim

Jak stomatolog to tylko PANI DOKTOR NAWROCKA, TO CZŁOWIEK ANIOŁ O WIELKIM SERCU I OGROMNĄ WIEDZĄ MEDYCZNĄ , POLECAM LECZYMY SIĘ CAŁĄ RODZINĄ U PANI DOKTOR WDZIĘCZNA PACJENTKA

Jak stomatolog to tylko PANI DOKTOR NAWROCKA,
TO CZŁOWIEK ANIOŁ O WIELKIM SERCU I OGROMNĄ WIEDZĄ MEDYCZNĄ ,
POLECAM LECZYMY SIĘ CAŁĄ RODZINĄ U PANI DOKTOR
WDZIĘCZNA PACJENTKA

Świetna stomatolog! Przemiła, rzeczowa, nigdy nie zbywa pacjenta a przede wszystkim bardzo dobry stomatolog! Leczę zęby u Pani Anity z całą swoją rodziną od kilku lat - nigdy żadnych problemów i niespodzianek z wyskakującymi wypełnieniami;) I przede wszystkim zawsze pomoże!! Oby więcej takich lekarzy, nie tylko stomatologów!