lek. dent. Anita Nawrocka

Bardzo dobry lekarz. Polecam wszystkim. Rok temu rozpocząłem leczenie wspólnie z moją narzeczoną, później przekonałem moich rodziców a teraz leczy się już cała rodzina i wszyscy jesteśmy zadowoleni. Doktorowa ma super nowoczesny gabinet gdzie odrazu zrobiłem RTG. Polecam wszystkim

pierwszy dentysta do którego/której mam zaufanie

pierwszy dentysta do którego/której mam zaufanie

Świetna stomatolog! Przemiła, rzeczowa, nigdy nie zbywa pacjenta a przede wszystkim bardzo dobry stomatolog! Leczę zęby u Pani Anity z całą swoją rodziną od kilku lat - nigdy żadnych problemów i niespodzianek z wyskakującymi wypełnieniami;) I przede wszystkim zawsze pomoże!! Oby więcej takich lekarzy, nie tylko stomatologów!

Chodzę do tej pani od dwóch może trzech lat i jeszcze nigdy nie narzekałam nigdy mnie nie bolało podczas lecznia,polecam panią Anitę ponieważ jest bardzo miła dla pacjentów

Super Stomatolog. Kompetetna a przy tym szalenie miła. Naprawde sie stara podczas leczenia. Wypelnienia wygladaja ladnie i naturalnie. Własnie skonczyłam u niej leczenie i jestem naprawde zadowolona a wielu dentystów w życiu odwiedziłam i mam porownanie.