lekarz Anita Sobotko

1,3
1,2

Jestem zażenowana postawą tej osoby. Brak kultury i szacunku do innych. Nie polecam. Wizyta kończy się dodatkowym stresem. Oby jak najmniej takich doświadczeń. Brak empatii I podejścia do pacjenta to mocna strona tej osoby.

Ta Pani nie powinna być lekarze. Powinna w pierwszej kolejności zacząć od leczenie ale samej siebie, przejść się na zajęcia z kultury osobistej, zero jakiego kolwiek zrozumienia . Serdecznie nie polecam trafić na takiego lekarza

Bardzo niemiła osoba, próbowała udowadniać, że jestem zdrowy chociaż ledwo włóczę nogami. Nie polecam tej lekarki nikomu, powinna się zastanowić nad dalszym wykonywaniem tego zawodu

Po wizycie u tej Pani czuję się poniżona. Moja wizyta nie była pilna, chciałam uzyskać skierowanie na podstawowe badania. Gdy powiedziałam, że chciałbym zrobić także badania tarczycy, gdyż moja mama i babcia ma tarczycę (tu faktycznie nie sprecyzowałam, że chorą) usłyszałam, że tarczycę ma każdy. Nie zdziwiła mnie ta informacja gdyż studiuję na Uniwersytecie Medycznym ;) Na moje "do widzenia" , Pani doktor odpowiedziała tylko" mhm".

Kontakt z tą panią należał do koszmarów. Kompletnie pozbawiona wrażliwości, kultury osobistej i empatii wobec człowieka (i wobec pacjenta i wobec członów jego rodziny), agresywna kobieta. Przyjechaliśmy na SOR do Szpitala Wojewódzkiego w Suwałkach z bardzo poważnym rozpoznaniem medycznym prosić o pomoc, spotkaliśmy się z bezczelnością tej pani. Widzieliśmy, że w podobnie okropny sposób traktowała innych - nie tylko rodziny pacjentów, ale także pracowników szpitala. Sposób, w jaki się odzywała pozwala uznać, że nie ma ona szacunku do człowieka ani ułamka %. Mam nadzieję, że więcej nie trafimy na tę panią !!! Z pewnością nie tak powinna wyglądać opieka medyczna. Życzę sobie i innym jak najdalej od pani Anity Sobotko. Powinna tu być możliwość wyboru 0 gwiazdek jako najmniejszej cyfry oceniającej. Tylko dlatego nacisnęliśmy 1, że 1 jest najniżej.

niekompetentna,bezczelna i arogancka,ta Pani nie powinna być lekarzem.Dlaczego takie osoby zajmują się ludźmi którzy cierpią i potrzebują opieki?Nie polecam,jedna wielka tragedia.

Tak właściwie wszędzie powinno być 0 gwiazdek, omijac szerokim lukiem. Jak dla pani lekarz praca jest taka męką to może zmienić zawód?

Pani chyba minęła się z powołaniem, bo lekarzem nie powinna być na pewno! Zupełny brak empatii i wyrozumiałości dla pacjenta, gdzie w zawodzie medycznym to podstawa. Poczucie wyższości i arogancja to chyba cechy charakterystyczne tej Pani. W opinii nie zasługuje na żadną "gwiazdkę".

Przykro mi ale z takim lekarzem nie spotkałam się nigdy. Doktór powinna najpierw odbyć lekcję wychowania, potem iść w ludzi. Życzę zdrowia wszystki.

Potwierdzam wszystkie negatywne opinie. Moja mama miała "nieszczęście" pojawić się na SOR podczas dużuru tej pani. Bo nazwać ją lekarz nie jestem w stanie. Sposób prowadzenia rozmowy, zachowanie i podejście do drugiego człowieka było koszmarne. Do tego brak podstawowej empatii i zrozumienia dla człowieka w chorobie. Niestety, odradzam każdemu.

Potwierdzam wszystkie negatywne opinie.