dr Anna Bożkiewicz-Kasperczyk

Gastroenterolog, Pediatra

Pani doktor robi wrażenie ze wie wszystko zanim przeprowadzi wywiad.Ignoruje pytania-udaje , ze nie słyszy (?).Alergicznemu dziecku zaleciła spróbować podać seler i gołębia.Zaleciła podanie kaszy kus-kus jako podstawy diety bezglutenowej (kus-kus to pszenica).Zignorowała anemie dziecka-moja pediatra była wstrząśnięta, ze nie zaleciła podawania żelaza. Nie polecam...Brak podstawowej wiedzy, albo po prostu luki.

Nie polecam...Brak podstawowej wiedzy, albo po prostu luki.

nie polecam pani doktor, nie słucha, jest antypatyczna mimo że jest pediatrą. Moja córka nie lubi do niej chodzić. Nie poświęca zbyt dużo czasu na wywiad, stawia diagnozę alergia na mleko krowie, zaleciła dietę córce (1,5 roczku) dieta nie pomogła, testy alergiczne wykazały że córka nie ma żadnej alergii na mleko krowie. Brak kompetencji, nie polecam!