lekarz Anna Brzezińska-Kwaśniewska

Pediatra

Po wizycie w opiece całodobowej gdzie został dla syna przepisany antybiotyk W dniu 04.05.2021 mieliśmy się zgłosić do lekarza pierwszego kontaktu w tym przypadku niestety do tej Pani. Ta Pani nie chciała zbadać syna czy wymaga jeszcze antybiotyku a ma Taki obowiązek !!! Tylko bez testu ona nie przyjmuje!!! Po ponownym kontakcie dlaczego nie stosuje się do obowiązującej ustawy pani stwierdziła ze ona wie co ma robić...i w trakcie rozmowy się rozłączyła. Zadzwoniłem do rejestracji i chciałem porozmawiać z Panią doktor . Kazano mi czekać . Po 6 min okazało się, że Pani pseudo lekarz wystawiła skierowanie na test covid i kazała przekazać to Pani z rejestracji!!! Bez rozmowy bez naszej wiedzy. Szkoda dzieci !!!!

Dziecko mokry odkrzuszający kaszel. Teleporada i pytanie czy dziecko chodzi do przedszkola. Na twierdzącą odpowiedź pani uznała, że to pewnie covid i wystawiła skierowanie na wymaz. Mało tego zaleciła, żeby dziecko przed badaniem nie jadło bo może mieć odruch wymiotny. Głodne przestraszone dziecko (3 latka) zabraliśmy na wymaz. Wynik oczywiście negatywny a pan, który pobierał wymaz złapał się za głowę, że dziecko miało nie jeść. Pani doktor za każdym razem jest mało sympatyczna, leki przepisuje na 100% mimo tego, że w pracy słyszę że dany lek inni lekarze wypisują ze zniżką. Pani pomyliła zawody a już z całą pewnością specjalizacje.

Szczerze odradzam korzystanie z porad tej Pani. Miałam nieprzyjemność spotkania PANI w szpitalu Rydygiera. Osoba nieuprzejma, arogancka, nie dająca dojść do słowa, podważająca to co mówią rodzice. Z konieczności udaliśmy się z dzieckiem w nocy, co Pani skwitowała bezczelnym stwierdzeniem, że ,, dziecko powinno o tej porze spać''!!!!! Gdyby nie było potrzeby NIGDY do tej aroganckiej kobiety byśmy nie poszli. Pani ma chyba za złe wszystkim, że musi pracować w nocy i wyżywa się na pacjentach. Podczas wizyty nie otrzymaliśmy żadnej porady, a lek przepiany jest bezużyteczny. Odradzam Panią pediatrę, która tylko swoim zachowaniem, tak przestraszyła dziecko, że od teraz zawsze będzie problem z wizytami lekarskimi. Pani powinna raczej przekwalifikować się i zająć inna dziedziną medycyny, bo do pracy z dziećmi z pewnością się nie nadaje.

Pani (celowo nie pisze doktor bo na taki tytuł nie zasługuje) jest nie uprzejma, z góry coś zakłada i podporządkowuje diagnozę, nie słucha w ogóle rodziców, skierowała nasze dziecko na test pomimo braku objawów i braku mojej zgody, dziecko już przechorowało covid, ale nie było wymazywane Drugiemu dziecku zleciła rentgen i powiedziała ze osłucha go dopiero jak będzie wynik, to nic ze dziecko kaszke, to nic ze rentgen dopiero za tydzień, ważne ze hajs za test się zgadza

Porażka! Pani dr uprzejmie mnie poinformowała żebym wyjechała za granice do lekarza. Z czym bym nie przyszla zawsze źle. Prosba o skierowanie do ortopedy z powodu czestego wyskakiwania stawu lokciowego - nie, bo i tak sa dlugie terminy. Badania bilansowe - tylko w dokladnym terminie jaki jest w książeczce zdrowia dziecka. Rozmowa telefoniczna - nie słyszę zeby dziecko kaszlało.

Zdrowe dzieci, bez objawów, bez badania, bez kontaktu z chorymi na covid, bez informowania rodziców wysyła na testy covidowe. Argument - JEST COVID I TRZEBA SIĘ TESTOWAĆ. Ile kasy dostaje za w/w działanie??? Te gwiazdki w punktacji powinny być zerowe.