dr n. med. Anna Cygal

Ginekolog położnik, Ginekolog

Cudowna Pani Doktor, zawsze dostępna i sprawnie odpowiada na wszystkie smsy i pytania. Niestety moja 1 ciąża obumarła ale wierzę że dzięki Pani doktor jeszcze zostanę szczęśliwą mamą

Miła, profesjonalna, nieszablonowa, chętna do pomocy. Nie tylko sprawia wrażenie że chce pomoc ale naprawdę to robi. Godna polecenia

Witam, polecam z czystym sumieniem. Wspaniały lekarz i człowiek. Pani Doktor jest cierpliwa, empatyczna, dokładna. Niczego nie bagatelizuje.

Witam,

Bardzo dobry ginekolog. Dokładnie wszystko tłumaczy, cierpliwie odpowiada na zadawane pytania. Kieruje na wszystkie konieczne badania. Trafnie stawia diagnozę. Zawsze miła i uprzejma.

Pani Ania jest bardzo dobrą specjalistką w swoim fachu. Nie bez powodu przyciąga do siebie tłumy pacjentów i naprawdę ciężko jest się do Niej dostać. Jest cierpliwa, empatyczna, dokładna. Niczego nie bagatelizuje, wysyła na wszystkie potrzebne badania. Jestem z niej bardzo zadowolona i polecam z czystym sumieniem.

Pani Doktor jako jedyna kompleksowo podeszła do mojego wieloletniego problemu i w końcu udało się znaleźć przyczynę i wdrożyć odpowiednie leczenie. Serdecznie polecam!

Bardzo miła i kompetentna lekarka, zdecydowanie polecam. Wyjaśnia wszystkie wątpliwości spokojnie i cierpliwie, bardzo otwarta i kontaktowa osoba.

Pani Doktor jest osoba Rzetelna, mila, dba o poczucie bezpieczenstwa swojej pacjentki. udziela konkretnych informacji o sposobach leczenia

Polecam wszystkim. Świetnie zna się na swojej pracy, widać że robi to z przekonaniem. Mam cudną córcię, mimo komplikacji w czasie ciąży i to tylko dzięki Pani doktor.SZACUNEK DLA TEJ LEKARKI....

Doskonały lekarz. Pani doktor jest przesympatyczna, poświęca dużo czasu na wyjaśnienie wszystkich wątpliwości. Bez problemu zleca potrzebne badania. Uważam, że jest bardzo kompetentna, niczego nie bagatelizuje. Chodzę do CM Graniczna a tam niestety terminy do Pani dr są baaardzo odległe i trudno jest się umówić na wizytę. Z tego powodu nie wiem czy nie będę zmuszona poszukać innego ginekologa.