dr n. med. Anna Cygal

Ginekolog położnik, Ginekolog

Bardzo dobry lekarz. Prowadzi moją ciążę i jestem bardzo zadowolona. Miła, rzetelna, sympatyczna, bardzo zaangażowana w swoją pracę.

Bardzo polecam Panią doktor! Czułam się komfortowo podczas badania. Bardzo miła, kompetentna i zleca badania.

Polecam szczerze panią doktor. W pełni poświęca uwagę, nie trzeba błagać jej na kolanach o podstawowe badania, ma dużą wiedzę z zakresu endokrynologii - to jest dla mnie największy plus. Podczas wizyty zawsze czułam się dobrze: leczenie jest jasno tłumaczone, mogę o wszystko dopytać, powiedzieć o swoich preferencjach. Podczas badań jest bardzo delikatna.

Bardzo polecam Panią doktor!! Prowadzi moją ciążę i czuję się przy niej bardzo bezpieczna! Miła, symaptyczna a przede wszystkim kompetentna!

Pani Doktor jest rewelacyjna, ma świetne podejście do pacjentek, dokładnie wyjaśnia wszystkie problematyczne kwestie. Jestem jej pacjentką od 3 lat i tak już zostanie - gorąco polecam :))) Pani Doktor przyjmuje w Katowicach w NZOZ Medicine - ul. Armii Krajowej 44

Pani Doktor przyjmuje w Katowicach w NZOZ Medicine - ul. Armii Krajowej 44

bardzo proszę o jakiś namiar na Panią doktor, jestem z poza Katowic, ale słyszałam że jest B.Dobra. Proszę!!!

Proszę!!!

Pani doktor prowadzila moja ciaze, poswieca bardzo duzo czasu kazdej pacjentce, zleca wszystkie badania o ktore nie trzeba prosic, jest bardzo mila osoba i polecam kazdej kobiecie takiego lekarza. Dziekuje Pani Aniu, pozdrawiam.

Wspaniała pani doktor. Bardzo kompetentna, sympatyczna i uśmiechnięta. Jako jej pacjentka ciężarna jestem bardzo zadowolona.