dr n. med. Anna Dunajska

Psychiatra dziecięcy, Psychiatra

Wspaniała. Nasz autystyczny synek ją uwielbia, a spotykają się od prawie 5 lat. On się zna na ludziach, a ona na swojej pracy. Ma wielką wiedzę i serce we właściwym miejscu.

Doktor Dunajska jest lekarzem prowadzącym mojego syna od blisko 10 lat. Mamy za sobą wspólny etap diagnozy, leczenia; w chwili obecnej w towarzystwie Pani Doktor walczymy z trudnym okresem dojrzewania Młodego. Cenię sobie jej bogatą wiedzę i fachowość, wdzięczna jestem za możliwość rozmowy o zdrowotnych i tych codziennych problemach mojego dziecka. Polecam.

Całkowity brak poszanowania czyjegoś czasu. Bardzo częste, wręcz nagminne spóźnienia (często nawet 1,5 godzinne). Propozycja odwołania lub przełożenia wizyty ze względu na opóźnienie pojawia się przed samą wizytą, gdy jesteśmy już prawie na miejscu. Nie polecam.

Jedyny psychiatra, który zauważył autyzm u syna i cechy autystyczne. Dzięki Pani doktor syn może w końcu dostać odpowiednią terapię. Dostaliśmy bardzo dokładny opis diagnozy.

Bardzo niekompetentna !!!! Spoznila sie godzine !!! Bardzo niekompetentna i niemila, oschla, bez podejscia. To jakies zarty taki czlowiek nie powinien wykonywac takiego zawodu !!!!

Jest dobrym specjalistą, wizyta i obserwacje poczynione w jej trakcie przekonują. Właśnie. I ten pozytyw jest przesłaniany przez spory negatyw. Bo wizyta może być owocna tylko wtedy kiedy w ogóle do niej dojdzie. Mój rekord to 3 podejścia z rzędu gdzie wizyta była odwoływana przez Lekarza w ostatniej chwili, z różnych powodów, bądź bez podania powodu. Nawet w dniu wizyty. Chyba wszystkie spotkania były co najmniej jednokrotnie przekładane. Na pierwszą wizytę spóźniła się około godziny. Moje autystyczne dziecko nie potrafi tak długo czekać (cóż za niespodzianka). Lekarz stwierdziła wtedy że dziecko jest zbyt nerwowe i nie ma sensu kontynuować wizyty, lepiej przełożyć. Przypomniała mi się sytuacja w której instruktor jazdy jadąc ze mną przez korki spóźnił się 30 minut do kolejnego kursanta, a w tym dniu miał ich jeszcze kilka przed sobą. Nie mniej, podjął tę kolejną osobę, której pierwszym zadaniem było odwiezienie mnie do domu. Podczas tej jazdy padło oczekiwane stwierdzenie: 'Pani coś słabo dzisiaj, a jak słabo to lepiej dzisiaj nie jeździć. Przełożymy (...)'. Denerwująca seria odwołanych wizyt miała miejsce kiedy poprosiłem o kolejną receptę na lek. Padło stwierdzenie, że nie można kontynuować bez wglądu prowadzącego lekarza w EKG i przeprowadzenia wizyty. Słusznie. A później dwie wizyty odwołane. Rodzicom pacjentów życzę mocnych nerwów i wielu dni urlopowych.

Świetna, mila, dobry kontakt z dzieckiem i rodzicem. Zdecydowanie polecam. Dobrze się stało, że do pani doktor trafiliśmy

Zdecydowanie odradzam, byłam umowiona z synem na diagnoze. Juz pierwsze spotkanie nie odbylo sie, poniewaz psychiatra p.Anna Dunajska z powodu deszczu - jak mnie poinformowano - spoznila sie 1,5 godz. Jestesmy spod Warszawy, informacje otrzymalam, gdy bylismy w polowie drogi. Wyruszylam troche wczesniej - z powodu deszczu - wiec musialabym czekac z dzieckiem na miejscu 2 godziny. Postanowilam, ze nie skorzystam z uslug osoby, ktora nie szanuje pacjentow. Dopiero po powrocie do domu znalazlam w internecie opinie, ze spoznienia i odwolywanie wizyt zdarzaja sie pani doktor nagminnie. Szkoda, ze nie sprawdzilam tego wczesniej...

Bawi się z dziećmi, a podczas tej zabawy badania i diagnozuje. Nawet słuchawkę oswaja, bo przeprowadza też bardzo wnikliwe badanie pediatryczne. Syn nie chciał wyjść z gabinetu. Ma jasna wizję tego, co chce sprawdzić podczas diagnozy. Zdecydowanie polecam

Ciepła, świetny diagnosta, kontakt z dzieckiem na 5+. Oswaja problemy rodzicom, dzieci bada w zabawie. Mądra i kompetentna