dr n. med. Anna Dunajska

Psychiatra dziecięcy, Psychiatra

Nie wątpie w wiedze i doświadczenie pani doktor, zapewne wie co robi/mówi. Sposób jednak w jaki odnosi się do pacjenta... jej WIECZNE spóźnienia, odwoływanie wizyty na 30 minut przed terminem lub poprostu nie pojawianie sie, nie odbieranie telefonów, takich "przypadków" mogę wyliczać dziesiątki. Wiem co piszę bo syn "leczył" się u tej pani 2 lata-terapia kompletnie bez efektu. Jest to osoba bardzo zimna, rzeczowa mało wrażliwa, bardzo konsekwentna i stanowcza

nie pomogła mojemu dziecku przez 4 lata

nie pomogła mojemu dziecku przez 4 lata

rozsądna, ciepła, dużo wie, nie daje się wyprowadzić w pole. Zdecydowanie polecam

Wieje od niej chłodem na kilometr, stanowcza, rzeczowa, oschła, kompleksowo podchodzi do problemu, przprowadza dokładne badania fizykalne. Bardzo zdystansowana, mało empatyczna.

Nie dość że zataja chorobę, to jeszcze grozi wysłaniem do szpitala psychiatrycznego za przeklnięcie w jej obecności. NIE POLECAM!!

NIE POLECAM!!

Ma świetny kontakt z dziećmi, sprawia, że chcą z nią rozmawiać. Traktuje rodzica i dziecko z szacunkiem, dużo wie, oswaja problemy, z rozwagą przepisuje leczenie.

ble ble .... Faszeruje lekami psychotropowymi po których nic się człowiekowi nie chce ... brałem je... psychotropy 6 lat w końcu przestałem ... i jest lepiej niż było z psychotropami.. "ucze" sie panowac nad soba ... . a nie wciska jakies farmazonny za 300 zl

Mądra, ciepła i kompetentna. Pomogła mi w sytuacji, gdy od 15 lat nikt nie potrafił mi pomóc. wchodząc do gabinetu, ma się wrażenie, że jest się w pełni akceptowanym i że wszystko można powiedzieć. Budząca zaufanie. Absolutnie polecam